Dezinfekční firmy aneb dokonalé řešení pro úklid?


Dezinfekční firmy aneb dokonalé řešení pro úklid?

Kdy jindy než teď byla taková poptávka po dezinfekci? Profesionálové jsou tedy žádaným zbožím. Mohou ale dezinfekční firmy pomoci i vám?

Všechno je lepší než nic. A v této době to platí dvojnásob. Pokud jste ve své firmě zavedli nová opatření a snažíte se šíření viru zabránit, pak vám za to poděkují nejen vaši zaměstnanci. Pokud ale chcete mít jistotu, aby se viry ve vaší firmě nešířily, pak budete muset oslovit dezinfekční firmy a sáhnout po profesionálech.

Jak probíhá dezinfekce?

Pod dezinfekcí si většina lidí představí roztok v plastovém balení, kterým stačí postříkat často používané plochy. Dezinfekční firmy ale fungují jinak. Dezinfekci berou jako komplexní souhrn činností, která má za cíl maximálně omezit výskyt škodlivých organismů. Dezinfekce postřikem od kvalitní firmy bude prováděna i na místech, kde přímé ohrožení virem nehrozí.

Záleží ale na domluvě s dodavatelem. Například společnost AZK dezinfekce Praha nabízí dezinfekci veškerých prostor. Můžete si ji najmout k dezinfekci komerčních i otevřených prostor, uzavřených místností či k vyčištění vašeho automobilu od bakterií a virů.

Co od dezinfekce očekávat?

Kvalitní dezinfekční firma provede i důkladnou analýzu stavu před samotným procesem dezinfekce. Připravte si tedy potřebné informace, které od vás bude úklidová společnost požadovat. Jde zejména o soupis míst, kde se schází nejvíce lidí.

Mějte ale na paměti, že ani špičková a důsledná dezinfekce budovy naprosto nezničí veškeré viry. Dezinfekce a pečlivý úklid totiž zničí „pouze“ 99 % bakterií a virů. Navíc může dojít k ústnímu přenosu mezi zaměstnanci, kterému nemáte šanci zabránit. Najmutím kvalitní dezinfekční firmy a přijetím zdravotních opatření však riziko přenosu nemocí snížíte na minimum.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákupKomentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..