Komu a kdy popřát štěstí

Komu a kdy popřát štěstí

Nezapomeňte popřát svým blízkým

Běžně slavíme různé svátky, jmeniny, narozeniny, Vánoce nebo třeba Velikonoce.  Důvodů k oslavám a hezkému přání může být ale mnohem víc. Nemusíme na sebe být milí přece jen na významné dny označené v našich kalendářích! Prakticky každý den je co slavit a k čemu popřát.

Dobrou příležitostí k tomu popřát štěstí ženě, je Mezinárodní den žen, Den matek, Valentýn a první máj. Spousta lidí si není jistá, zda je vhodné na takové dny dívkám a ženám přát. Co když je dotyčná vůbec neslaví? My ale myslíme, že přáním třeba k MDŽ rozhodně nic nepokazíte. Každý přece rád dostane květinu nebo čokoládu a milé přání nemůže nikoho urazit!

Říkáte si, že ženy mají významných dnů mnohem více než muži? Divili byste se, kolik příležitostí je popřát štěstí mužům! Je škoda, že se víc neslaví dny jako Den otců nebo MDM (věděli jste, že Mezinárodní den mužů připadá na 19. listopadu?).

Děti mají také svůj vlastní den. Ani na ně bychom neměli zapomínat. Přání štěstí je pro ně mnohdy ještě důležitější než pro nás. Přejte jim ho, když jdou k zápisu do první tříd, když dělají zkoušky na střední školy a samozřejmě také nezapomeňte popřát štěstí letošním maturantům! 

Každý den je důvod k oslavě

Pokud trochu zapátráte, zjistíte, že téměř každý den je někomu nebo něčemu věnován. Pokud vás konvenční svátky nezajímají, proč místo nich neslavit třeba Mezinárodní den čokolády nebo Světový den her?

Na den čokolády (13. září) jistě příjemně překvapit své blízké, když jim darujete nějakou kvalitní bonboniéru.  Na Světový den her (28. května) můžete zase potěšit kamarády koupí stíracího losu nebo nějaké jiné hry. A s trochou toho štěstí třeba něco vyhrajete a budete moct slavit zadarmo!

Zda přát na Den her štěstí sportovcům, je trochu ošemetnější otázka. Třeba takoví hokejoví hráči Extraligy často žehrají, že jim k výhře chybělo štěstíčko, jenže na druhou stranu, když jim popřejete „hodně štěstí“, opáčí vám, že to není o štěstí, ale o dovednostech a připravenosti. Zato nic nezkazíme, když štěstí popřejeme hráčům pokeru nebo třeba rulety, blackjacku nebo dalších casino her, u kterých štěstí hraje svou nepopiratelnou roli.

A komu štěstí určitě nepřát? Určitě nepřejte štěstí těžařům kryptoměň, u nich totiž o úspěchu totiž štěstí vůbec nerozhoduje, naopak musí umět dobře počítat. Zato jim však můžete pogratulovat k úspěchu!

Říká se, že každá příležitost k oslavě, je dobrá příležitost. Proč nepopřát svým blízkým, anebo i úplně cizím lidem, hezký den? Abyste druhým zlepšili náladu a zpříjemnili den, není třeba nic víc než úsměv a hezké přání – a ani jedno z toho nic nestojí. Tak proč to nedělat častěji? Svět bude hned růžovější!

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..