Dokonalý make-up


Dokonalý make-up
By: Renata Alves dos Anjos
Dokonalý make-up

Každá dívka chce vždy vypadat pěkně. A co teprve ve škole, kde navazujeme nová přátelství, (někdy ne jenom přátelství) chce každá zaujmout svým vzhledem.Ovšem je potřeba při líčení nic nepřehánět a dodržovat jednu věc: ,, I méně je někdy více.‘’

Co doporučujeme

Co se týče pleti, velice důležité je i hydratace pleti nějakým hydratačním krémem. Když nemáte nijak zvlášť viditelné problémy na pleti, stačí pouze použít korektor na případné (občasné) nedokonalosti, nebo na kruhy pod očima. Pokud naopak máte problémy se zarudnutím pleti, nebo akné, klidně použijte make-up ve svém odstínu. NIKDY nepoužívejte tmavší make-up. Nikdo nechce vypadat jako by si natřel na obličej paštiku. Následně je důležité použít pudr, u kterého víte, že vám ,,uzamkne’’ make-up/korektor a vydrží vám bez problému celý den.


Co se týče očí, tady máte ruku volnější. Je na Vás, zda zvolíte nějakou jemnou linku, nebo líčení spíše ve světlejších barvách. Pokud volíte možnost číslo 2, nezapomeňte nanést bázi pod stíny, ať Vám stíny vydrží pokud možno co nejvíce. Ovšem můžete také nanést pouze řasenku. Ne však tak abyste je měly slepené a měli na řasách hrudky. Proto musíte zvolit řasenku, o které víte, že Vám řasy rozčeše a prodlouží.

Na rty stačí, když nanesete buďto rtěnku v nenápadné barvě, lesk nebo stačí nanést pouze balzám pro hydrataci rtů.

Při tvoření svého líčení je důležité mít pořád ten svůj styl a být sama sebou.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..