Dvakrát měř, jednou řež. To platí i při výběru regálových systémů

Dvakrát měř, jednou řež. To platí i při výběru regálových systémů
Dvakrát měř, jednou řež. To platí i při výběru regálových systémů

Regálové systémy si našly místo v každé domácnosti. Tomu se ostatně nemůžeme divit, vždyť právě díky regálům můžeme přehledně skladovat prakticky všechno, co nás napadne. Zatímco někteří je využívají pro skladování potravin ve sklepě, jiní je zase dávají do komory, kde taktéž skladují dlouhotrvající potraviny. Nesmíme zapomenout ani na sklady, kde se kovové regály taktéž velmi aktivně využívají. A v neposlední řadě jsou oceňované a hojně využívané v archivech, kde se hromadí a uchovávají dokumenty.

Pokud jste v minulosti pořizovali regálový systém do svého skladu, garáže nebo archivu v práci, jistě víte, že nabídka je poměrně velká. Existují celokovové šroubované regály, ale také montované. V každém případě však platí jedno pořekadlo, a sice dvakrát měř a jednou řež.


Měřte správně

Těsně před tím, než se zahalíte obrovskou nabídkou regálů v obchodech nebo než po nich začnete pátrat na internetu, měli byste si dobře změřit místo, kam chcete regály instalovat a kde chcete regálové systémy smontovat. Změřte si nejen šířku a výšku, ale především také hloubku regálů, na které záleží asi nejvíce. Pokud byste změřili místo pro regál špatně, dovedlo by vás to jenom k marné investici, respektive tedy k vyhozeným penězům z okna.

Zajímejte se o konstrukci a také způsob montáže

Až budete mít změřeno, můžete se pustit do výběru vhodného kovového společníka. Co hraje roli, tak rozhodně rozměry regálů, které by měly být opravdu v kompetenci s tím, co jste změřili u sebe doma, ve skladu nebo garáži. To však není to jediné, na co myslet nebo co při výběru regálu sledovat.

Co by vás mělo také zajímat při výběru regálového systému, tak rozhodně typ konstrukce a také způsob montáže. Zatímco některé regály lze složit prakticky ihned bez pomoci odborníka, jiné tak snadno složit nejdou.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..