Dárky k narozeninám pro muže


Dárky k narozeninám pro muže

Při výběru dárku k narozeninám pro muže si nejlépe prověříte, jak dobře ho znáte. Volba dárku pro muže není snadná. Potřebovali byste inspirativní indicie? Záleží na tom, kolik slaví váš partner, syn dědeček anebo manžel let. Kulaté narozeniny si žádají dražší prezent, zatímco mezivěk se výrazně neslaví.

I ve 30 pořád kluci

Mladí pánové se nemohou nabažit světa. Prahnou po adrenalinu a vzrušení. Podléhají módním trendům a chtějí se líbit ženám. Odvážlivcům uděláte radost seskokem padákem. Pokud vám nechybí odvaha, uskutečníte tento bláznivý čin v tandemu. Ne příliš výrazným dárkem je značkový parfém či kosmetika, ale potěší. Nadchne i klasika, značkové oblečení a jistě moderní hodinky. Sportovně založení pánové ocení horské kolo, snowboard, lyže anebo tenisovou raketu.

Kolem 40 není život nuda!

Většina mužů kolem čtyřicítky se věnuje naplno práci a roli tatínka. To neznamená, že nepotřebují oddech a relaxování ve společnosti adrenalinu. Vyhlídkový let balónem, helikoptérou anebo letadlem, stojí za povšimnutí. Klidnější povahy ocení výbornou večeři v restauraci a příjemný večer ve dvou. Wellness pobyt potěší oba partnery najednou a navíc si odpočinou od rodičovských povinností. Permanentka do fitcentra anebo koupě trendy parfému, hodinek a kožené peněženky, potěší. zakoupený lístek na zajímavý fotbalový či hokejový zápas zcela jistě zaboduje.

Není dědeček jak dědeček

Po padesátce anebo šedesátce si chce člověk konečně užívat. Dopřejte svému muži zážitkový pobyt. Možná ho uhrane vyhlídkový let. Domácí kutilové ocení sadu nářadí. V pozdějším věku je ten pravý čas na značkovou elegantní módu a doplňky. Předplatné oblíbených novin anebo časopisu spěje k úspěchu. Permanentka do fitcentra a předplatné do divadla se mohou hodit. Starším generacím udělá radost hřejivá deka a pohodlné křesílko. Dárkové sady vitamínů a doplňků stravy patří k nejžhavějším nápadům.


Dárky k narozeninám pro muže


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákupKomentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..