Dárek k narozeninám


Dárek k narozeninám
By: U.S. Army

Narozeniny slaví skoro každý rád. O tom není pochyb. Ten, kdo je zrovna má, tak se těší mimo jiné i na dárky a tady by mohl nastat kámen úrazu, protože někdy se stane, že je velmi těžké se trefit do vkusu konkrétního člověka.

 

Ženy

Ženy mají rády většinou estetické věci, takže chybu neuděláte, když je podarujete náušnicemi, prstýnkem, řetízkem, parfémem. Pak jsou takové ženy, jenž si potrpí na vybavení do bytu či domu v podobě dejme tomu keramikou. Jestliže situace ohledně narozenin nastane v páru, tak muž by mohl svojí partnerce koupit i spodní prádlo rafinovanější elegance. Ovšem pozor na odhadu správné velikosti.

 

Muži


Muži mají rádi adrenalin. Na tom se dá z pohledu narozenin stavět. V tomhle případě by narozeniny, respektive dárek pomohl vyřešit tzv. zážitkový poukaz. Těch je nepřeberné množství – například jízda bagrem, v traktoru, let ve větrném tunelu a tak podobně.

 

Děti

U dětí je to asi nejjednodušší. Ty mají rády hračky a naopak si nepotrpí na oblečení jako narozeninový dárek. Pro holčičky je k dostání nepřeberné množství panenek a plyšáků. Pro kluky jsou zase v kurzu autíčka, například angličáky nebo traktory. Chyba se neudělá ani knihou, pokud už tedy ratolest umí číst či společenskou hrou.

Dárek k narozeninám

 

 
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..