Adrenalinové dárky

Adrenalinové dárky

Adrenalinové dárky

          Chcete svou drahou polovičku obdarovat nevšedním dárkem? Nevíte co koupit, neboť ponožek, parfémů, oblečení a všech dalších zbytečností máte plné skříně? Pak mu vyberte jeden ze 4 nejzajímavějších adrenalinových dárků, které si v poslední době získaly velkou oblibu.

Tandemový seskok

Letadlo Vás vynese do výšky zhruba 4000 m, odkud i s instruktorem (tandem pilotem) seskočíte padákem, abyste zažili volný pád při rychlosti kolem 250 km/h po dobu jedné minuty. Poté se Vám otevře padák, a Vy si užíváte výhled z ptačí perspektivy ještě dalších 5 minut (někdy i více).

Flyboarding


Pro milovníky vody, kterým přijde nudná jízda na tobogánu v Aquaparku, je to nevšední zážitek. Navléknout si neoprén s potřebnou výstrojí, a zařádit si za pomoci vodních trysek, které Vás doslova vystřelí z vody až do výšky 10 m nad hladinu.

Bungee Jumping

Kdo by neznal skok z mostu na laně? Tento dárek může vyzkoušet každý, kdo si chce užít zajímavý výhled a skutečně maximální adrenalin, bez ohledu na to, jaké je zrovna počasí.

Let vznášedlem

Tento dárek je vhodný pro každého řidiče, který si nějaký ten adrenalin na silnici jen tak dovolit nemůže, ale přesto po něm touží. Odvázat se může při letu na vznášedle. Usedne na sedačku zabudovanou na vzduchovém polštáři, který se vznáší kousek nad zemí a fouká pod sebe vzduch, aby se udržel nad povrchem a mohl se pohybovat..

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.