Sabon je luxusní přírodní kosmetika z Izraele

Sabon je luxusní přírodní kosmetika z Izraele
Sabon je luxusní přírodní kosmetika z Izraele

Původně malý obchůdek s mýdlem, v současné době značka kvalitní přírodní kosmetiky, která existuje už více než čtvrt století. Sabon založili dva přátelé v Tel Avivu, kteří v rámci výrobního procesu používají tradiční australskou recepturu. Značka navíc postupně rozšířila svůj sortiment a momentálně prodává různé produkty z řady tělové kosmetiky.

Prvotně se Sabon zaměřoval na ruční výrobu mýdel, ovšem poté začal vyrábět i tělovou kosmetiku s uklidňujícími účinky a osvěžujícími vůněmi. S kosmetikou prorazil do více než 180 zemí po celém světě.

Produkty obohacené o přírodní složky z Mrtvého moře

Příroda má léčivou a relaxační sílu, přičemž na dané filozofii je založena i samotná značka. Sabon používá vysoce kvalitní přírodní složky z Mrtvého moře, a to konkrétně sůl, bahno a řasy. V produktech jsou jen přírodní rostlinné látky nejen ze Středomoří, ale i odjinud. V kosmetice jsou tak obsažené esenciální oleje z různých druhů ovoce a rostlin, olivový olej či bambucké máslo. Všechny uvedené složky mají blahodárný účinek na pokožku, zajišťují její jemnost a hebkost, dodávají jí zkrátka výživu, jakou potřebuje.

Každý produkt je vyroben s láskou

Sabon přistupuje k výrobě všech produktů se stejnou láskou a kreativitou jako na začátku, kdy společnost vyráběla pouze mýdla. Sabon se tím odlišuje od konkurence, neboť si zachovává autentický a řemeslný přístup.


Sprchové gely jsou jemné a šetrné k pokožce. Tělový peeling pokožku zklidňuje, a to díky jedinečné receptuře solí z Mrtvého moře a čtyřem rostlinným olejům. Tělové mléko zase hydratuje a poskytuje dlouhodobou výživu.

Bylinky a minerály z Mrtvého moře

Sabon má v nabídce nejen mýdla a tělovou kosmetiku, ale také se pyšní produktovou řadou čisticích prostředků do domácnosti. I v nich používá bylinky, které vnáší do interiéru orientální vůni. V České republice izraelské výrobky zakoupíte na webové stránce Sabon.cz.

Hlavními vůněmi, které se v přírodní kosmetice Sabon používají, jsou pačule, levandule a vanilka. Vedle sprchových gelů, tělového peelingu a tělového mléka můžete od této značky zakoupit i další preparáty, například vlasovou kosmetiku, přídavky do koupelí a dekorativní kosmetiku. V domácnosti zase oceníte parfémované svíčky, které dokonale provoní každou místnost.

Kosmetika, za kterou vám tělo poděkuje

Suchou pokožku promastí tělový krém, jenž je plný potřebných živin. Pro dosažení hydratace a vláčnosti se používá tělové mléko či tělový olej. Další možností je tělové máslo, které se vyrábí z rostlinných olejů (kokos, olivy i kakaovník). Stejně tak myslete na noční ošetření krémem i na oblast očí.

Pokud hledáte vůni, sáhněte po toaletní vodě, což je v podstatě parfém se středně intenzivní vůní. Zapomenout nesmíte na peeling, čisticí olej či obličejové tonikum, které zklidňuje a osvěžuje pleť.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..