Exotika stojící za vidění

Exotika stojící za vidění

Maledivy, souostroví v Indickém oceánu, jsou mezi cestovateli stále oblíbenější. Pokud jste Maledivy ještě nenavštívili, určitě zbystřete, možná jste právě objevili cíl příští dovolené. Jsou ideálním prostředím pro relaxaci a k tomu, abyste odhodili své každodenní starosti za hlavu. Panenská příroda je alfou a omegou Malediv. Místní si na její nedotčenosti velmi zakládají a přísné zákony platí i pro turisty. A to je dobře, protože tento tropický kousek země tak může okouzlovat další a další generace.

Na co se můžete těšit

Nejlákavějším magnetem, kvůli němuž si Maledivy zamilujete, je křišťálově čisté moře bez sebemenších vad na kráse. Tento přírodní úkaz můžete pozorovat z bílých písčitých pláží, tak typických právě pro Maledivy. Milovníci šnorchlování si užijí dovolenou na maximum. Pod hladinou na ně čekají bohaté korálové útesy s exotickou florou a faunou zastoupenou především oblíbenými rejnoky, mořskými želvami či menšími žraloky. Potápění s nimi je zážitkem na celý život. Vyznavači dobrého cizokrajného jídla budou na Maledivách nadmíru spokojeni. Na talíř vám zde nejčastěji naservírují čerstvou mořskou rybu, popřípadě chutné mořské plody. Pochutnat si tak můžete na krevetkách a chobotničkách. Rozšířeným nápojem je čaj, který se na Maledivách pije prakticky od rána do večera.

Poznávací zájezd na Srí Lanku

Pokud rádi trávíte čas na pláži, ale zároveň chcete poznat okolní přírodní a historické zajímavosti, určitě oceníte možnost kombinovaného zájezdu. Spojení návštěvy Maledivs poznávacím okruhem napříč Srí Lankou je parádním řešením. Oblíbený turistický okruh se nabízí s délkou 4 – 7 nocí. Během několika jedinečných dnů objevíte pamětihodnosti Srí Lanky za doprovodu průvodce. Poté vás čeká letecký přesun na Maledivy, kde se oddáte zaslouženému odpočinku.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.