Firemní dárky. Personalizované kousky vždy potěší

Firemní dárky. Personalizované kousky vždy potěší
Firemní dárky. Personalizované kousky vždy potěší

I když je podzim, už nyní se ve firmách uvažuje, jakými dary potěšit obchodní partnery, hosty na eventech, případně zaměstnance. Skvělé jsou prezenty s logem firmy. Je to nápadité a lidé si na vás vzpomenou.

Reklamní dárky – skvělý marketingový tah

Asi se vám vybaví propisky, kalendáře či diáře. Ty často nesou loga firem, jde o jednoduché reklamní předměty, které neurazí. Propiska se vždy hodí. Pokud však chcete zaujmout, je pravda, že byste měli darovat něco neobvyklého. Na webu www.unipresent.cz naleznete velký výběr předmětů, které může zdobit logo vaší společnosti. Nevíte, co si vybrat? Jistotou jsou vždy kancelářské potřeby. Jak jsme zmínili, propiska se vždy hodí. Jestli se ale chcete blýsknout originalitou, zjistěte si něco o obdarovaných. Rádi vaří? Pak jim nechte udělat dřevěné prkénko, vařečku či chňapku s logem. Milují cestování? Potěší je batůžky, kufry či cestovní potřeby. Snad nikoho v dnešní moderní době neurazí nějaká vychytávka jako příslušenství na mobil, reproduktor nebo jen obyčejná powerbanka či flashka. Mají dotyční děti? Pak jim věnujte nějakou hračku, ta se uchytí vždy. Pro dámy se nabízí kosmetika, například balzám na rty. A znáte antibakteriální brčko, které lze použít opakovaně, protože jej složíte do minimalistického obalu?

Firemní dárky. Personalizované kousky vždy potěší

Reklamní předměty – kalkulátor ceny

To všechno mají na www.unipresent.cz společnosti Uni Mark (www.unimark.cz), kde je i kalkulátor ceny vaší potenciální objednávky. Rovnou si můžete k daným předmětům vizualizovat loga, abyste věděli, jak bude následný artikl vypadat. I když je těžké vybrat dárek, který by potěšil většinu obdarovaných, tak pokud se blýsknete nápaditostí, lidé to ocení. Myslete na to, co nejčastěji dostáváte vy. Protože se pohybujete v podobných kruzích, asi to dostanou i ostatní. Proto zvolte něco nápaditého, co se jen tak nevidí. V nabídce Uni Mark je toho opravdu spousta z mnoha oblastí.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..