Kam na dovolenou na motorce? Vyzkoušejte Itálii

Kam na dovolenou na motorce? Vyzkoušejte Itálii
Kam na dovolenou na motorce? Vyzkoušejte Itálii

Chcete si užít dlouhé jízdy na motorce, i když je u nás již sezóna pryč? V tom případě vyrazte do některé z jižanských zemí. Skvělé zázemí nabídne například Itálie, do které se dopravíte pohodlně letecky. 

Proč na motorku do Itálie

Itálie je od nás vzdálená jen několik hodin letadlem, přesto však nabídne o poznání teplejší podmínky, krásné šotolinové cesty i dechberoucí výhledy. Vzhledem k tomu si zde můžete užívat jízdu na motorce po delší dobu než u nás. Dobrodružnou dovolenou na motorce v Itálii nabízí například motoškola Přijďte se projet. 

Pro amatéry i profesionály

Motodovolená v Itálii od této motoškoly rozhodně není určena pouze pro profesionální jezdce. Na své si přijdou také začátečníci, kteří se potřebují v jízdě na těchto strojích zdokonalit. V rámci výletu budete pod dohledem profesionálních instruktorů, kteří vám rádi vysvětlí vše potřebné. Navíc si užijete jízdu na různých druzích povrchů. 

Skvělá gastronomie i koupání v bazénu

V rámci této dovolené budete ubytováni v malebné vile, která se nachází poblíž známého městečka Pisa. Zde navíc najdete mezinárodní letiště, na které se pohodlně dopravíte například z Prahy. 

V rámci ubytování se můžete těšit na velmi chutné snídaně a večeře. Po celodenních jízdách se můžete osvěžit také lahodným lahodným proseccem nebo ve zdejším bazénu. A starosti si nemusíte dělat ani s přepravou vlastní motorky nebo jejím sháněním na místě. Motoškola má připraveno hned několik strojů z flotily BMW, takže si můžete vyzkoušet hned několik typů motorek. 

Více informací o motoškole a expedicích najdete na www.prijdteseprojet.cz

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..