Hravé kabelky Anekke a Santoro


Hravé kabelky Anekke a Santoro

Mobil, klíček, rtěnka, pudřenka, diář… Kam se všemi těmito věcmi? No, přeci do kabelky. Tu můžete mít buď elegantní, nebo kouzelně hravou. My rozhodně doporučujeme tu druhou.

Kabelka k ženě patří stejně jako šperk nebo pěkné boty. Každé ženě a dívce bez výjimky dělá dobře, když jí to sluší, a kabelka mívá na tomto pocitu lví podíl. Není to, milé dámy, důvod k tomu pořídit si nějaký nový kousek? Nebo jím udělat radost dcerce či vnučce?

Veselé kabelky

A jde o to, jaký model zvolit. Pokud se chystáte na obchodní schůzku, zřejmě sáhnete po osvědčené klasice. Chystáte-li se však třeba jen do kina či na procházku, nebo třeba sháníte dárek pro svou dospívající dcerku, co takhle zvolit nějakou „veselou“ kabelku? Takové rozhodně jsou kabelky Anekke nebo Santoro. Obě jsou jedním slovem kouzelné a věřte, že vykouzlí úsměv na tváři nejenom vám, ale i kolemjdoucím, které budete míjet.

Originální kabelky Anekke

Slyšeli jste už o kabelkách Anekke? Ano, to jsou ty, jejichž ústředním motivem je roztomilá panenka. Ta je totiž na všech kabelkách dominující a propůjčuje jim originální vzhled. Všimněte si, že na všech kabelkách panenka má zavřené až zasněné oči. Jakoby vás svým pohledem zvala do romantického světa her a fantazie. Obrázek této panenky však nenajdete pouze na kabelkách, ale i na batůžcích, vacích, peněženkách, psaníčkách, brašnách či deštnících. Pokud nevíte, čím obdarovat svou dcerku, tak tato kabelka jistě bude trefou do černého.


Dětské motivy Santoro

Panenka, respektive různé dětské motivy se objevují i na kabelkách a jiných doplňcích značky Santoro London. Pro ženy, které duchem stále zůstávají dětmi, jsou přímo ideální. Proč být, milé dámy, pořád vážné? Odvažte se a vydejte se do říše fantazie. Kouzelné batůžky, nákupní tašky, portmonky, kosmetické taštičky, pouzdra, peněženky, ale i penály, zápisníky, stojany na pera či pouzdra na brýle. To vše nejenom s roztomilou panenkou, ale i dalšími motivy z říše zvířat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..