Jak vybrat ženě správnou květinu

Jak vybrat ženě správnou květinu

Jak vybrat ženě správnou květinu

Víte, čím dokonale překvapíte každou ženu? Samozřejmě, odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Květiny dokážou doslova a do písmene divy. Pokud se i vy aktuálně rozhodujete pro nákup kytice, měli byste vědět, podle čeho zvolit tu správnou. Alternativ je vcelku hodně, a tak se vyplatí vědět, co všechno lze květinou říct a které se hodí pro konkrétní příležitosti. Jak tedy na správný výběr kytice?

Květomluva v hlavní roli

Víte, že květiny jsou schopny mluvit za vás? Každá z nich je schopna říct něco jiného. My se na vybrané zaměříme podrobněji.

U karafiátu hraje hlavní roli barva

Jestliže zvolíte karafiát, věnujte se především jeho barvě. Ten červený značí bezmezný obdiv k druhé osobě, bílý touhu po lásce a vonící karafiát symbolizuje čisté přátelství.

Růže jako symbolika pomíjivosti života

Už v antice byly růže považovány za květiny, které se vyznačovaly symbolikou pomíjivosti lidského bytí. Ve středověku byla tato květina symbolem úcty k panně Marii. Dnes symbolizuje lásku, která ale může hodně bodat podobně jako její trny.

Slunečnice jako symbol přílišné pýchy

Velmi oblíbená je také slunečnice. Známá je především svým obracením se ke slunci. Jinak ale značí přílišnou pýchu. Podobně působí i amarylis.

Nebojte se ani velkých kytic či dárkových setů

Určitě není od věci vsadit při doručení květin také na výběr správné vazby. Skvěle působí veselé barevné kytice a dárkové sety. Ty jsou optimálním doplňkem jakýchkoli květin. Zakoupit lze kupříkladu mnohé sladkosti, případně vynikající sekt či šampaňské.


Nakupte si jednoduše a pohodlně online

Nehodláte procházet květinářství a zdlouhavě hledat tu správnou kytici? Není se čemu divit! Vždyť objednat si kytici nebo i dárkový set můžete pohodlně online. Efektivní a rychlý rozvoz květin zajistí kytice-expres.cz. Vybrat si tady můžete ze spousty různých zajímavých kytic i doplňkového sortimentu. Firma doručuje do spousty lokalit v ČR i na Slovensku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..