Co darovat ženě k výročí nebo narozeninám

Co darovat ženě k výročí nebo narozeninám
Co darovat ženě k výročí nebo narozeninám

Slavný den se blíží, ale vy stále nevíte, čím byste ji obdarovali? Nedělejte si starosti, máme pro vás dostatečně dlouhý list, ve kterém si vyberete podle svých preferencí.

Něco hřejivého

Co by to bylo za koupelnu, kdyby v ní žena neměla svůj hřejivý župan? Proč se utírat do ručníků, když může kůže přirozeně a pohodlně osychat. Luxusní dámské župany jsou výborným tipem na dárek pro partnerku nebo ženu, které chcete udělat radost praktickým a luxusním dárkem. Dámy tak budou skvěle pasovat ke svým partnerům, kteří už jistě takový luxusní pánský župan doma mají.

Něco třpytivého

Každá žena miluje šperky. Pokud znáte její preference, nikdy neuděláte chybu. Když nakoupíte u místního zlatníka, máte navíc jistotu, že i když se netrefíte do vkusu, zboží rád vymění za něco, co ženu potěší ještě více.

Něco praktického

Vaříme všichni. A nikdy nemáme dostatek nádobí a chytrých pomocníků. Co byste řekli pomalému hrnci, který nahrazuje hodiny trávené u plotny? Nebo se bude spíše pro milovnici kávy hodit kávovar? Možná dáte přednost kuchyňskému robotu – ten usnadní celou řadu činností.

Něco chytrého

Chytré hodinky má na ruce mnoho z nás. Pomáhají nejen při vyřizování pracovních povinností, ale také v motivaci k fitness úspěchům. Darujte ženě chytré hodinky a budete mít jistotu, že se její život promění k lepšímu – s více pohybem do života uvítá i více radosti.

Něco osobitého

Má žena, kterou se chystáte obdarovat, zvláštní koníček? Udělejte jí radost specifickým dárkem, který ji potěší. Motorkářka ocení příslušenství na mašinu, milovnice koček zase nové škrabadlo, zahradnice nepohrdne kvalitními zahradnickými nůžkami.

Něco pro chvíle pohody

Kniha je nadčasový dárek. Dáváte tak najevo, že si ženy vážíte a přejete jí krásné chvíle, které bude mít jen sama pro sebe. Už víte, jaký žánr ji nejvíce baví? Nebo to budete pomocí nenápadného hovoru o literatuře teprve zjišťovat?

Už víte, čím ženu obdarujete? Určitě vyberete ten nejlepší dárek.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..