Co by nemělo chybět na vizitce

Co by nemělo chybět na vizitce
Co by nemělo chybět na vizitce

Vizitka vypráví více příběhů, než by se na první pohled mohlo znát. Kromě základních informací o firmě nebo o podnikateli nabízí také jasný pohled na to, jak moc danému subjektu záleží na tom, jak je prezentován. Co by tedy na vizitce rozhodně nemělo chybět? 

Přehlednost informací je základ

Než se pustíme do samotných částí vizitky, zamyslete se dobře nad tím, jak by měla vypadat celková kompozice vizitky. Reklamní předměty fungují nejvíce v případě, že jsou přehledné a úhledné. Zvolte font písma, který lze dobře přečíst. Rozhodně se nevyplácí zkoušet ozdobné písmo – nezapomeňte na to, že ne všichni klienti mají ostříží zrak. Usnadněte jim orientaci v základních informacích a volte klasické písmo, které dobře přečtou všichni lidé.

Základní údaje

Když tvoříte vizitku, je dobré uvést základní informace. Vizitek může mít váš budoucí klient ve své peněžence několik, proto se kromě jména a příjmení uvádí také pozice, kterou vykonáváte. Účel je neztratit se. Co by tedy vizitka rozhodně neměla postrádat?

Na tohle nezapomeňte

Mezi základ rozhodně patří logo vaší společnosti. Poté uveďte své jméno a pracovní pozici, kterou vykonáváte. Kontaktní údaje by měly ihned následovat. Využijte také sociální sítě, které nejčastěji využíváte. Pokud máte vlastní webové stránky, nezapomeňte je uvést. Pokud je součástí vašeho podnikání také prodejna, uveďte její adresu. Telefonní kontakt by rozhodně měl směřovat na telefon, který máte stále u sebe, nebo ze kterého jste zvyklí volat klientům na zameškané hovory zpět.

Vizitka je vaší nejlepší reklamou. Logo společnosti i přehledné kontaktní informace by na ní rozhodně neměly chybět. Zvolte jednoduchý design, ve kterém se případní zákazníci dobře vyznají. Nezapomeňte uvést také kontakt na webové stránky a sociální sítě. Mnoho zákazníků dává přednost neformálním typům komunikace.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..