Huawei Watch GT 2 jsou elegantní hodinky s fitness funkcemi


Huawei Watch GT 2 jsou elegantní hodinky s fitness funkcemi
Huawei Watch GT 2 jsou elegantní hodinky s fitness funkcemi

Předchozí model chytrých hodinek Huawei Watch GT vynikal především atraktivním designem a baterií s dlouhou výdrží. Výrobce však ještě vylepšil parametry a představil Huawei Watch GT 2 ve dvou velikostních variantách (42 mm a 46 mm).

Design je působivý

Chytré hodinky jsou opatřeny AMOLED displejem. Co se samotného designu týká, Huawei Watch GT 2 jsou lehké a na zápěstí nepůsobí nijak mohutně. Varianta s průměrem 46 mm má 1,39palcový displej s rozlišením 454 × 454 pixelů a jasem 1 000 nitů, takže obrazovka je jasná a ostrá. Bez řemínku váží 41 gramů. Model s průměrem 42 mm má hmotnost 29 gramů a 1,2palcový displej má rozlišení 390 × 390 pixelů.

Obě varianty se mohou chlubit takzvaným bezrámečkovým designem se zakřivenými okraji. Vzhled je tedy vskutku atraktivní.

Co se týká odolnosti, výrobce uvádí 5ATM, což znamená, že vydrží pod vodou až 30 minut, a to do hloubky 50 metrů.

Hodinky jsou i pro sportovce

Zřejmě vás zajímá u hodinek Huawei Watch GT 2 cena. Začíná na 3 399 korunách. Hodinky mají na pravé straně dvě tlačítka, přičemž jedno slouží pro výběr aplikací a druhé pro sledování zdravotního stavu či spouštění tréninků. Přejetím dolů z domovské obrazovky se vám zobrazí rychlá nastavení (nerušit, najít telefon, budík a podobně), kdežto přejetím nahoru se ukážou poslední notifikace. Dále je na pravé straně monofonní reproduktor.

V levé části je také mikrofon, který výborně funguje i v přeplněném prostoru. Hodinky Huawei Watch GT 2 mají spoustu senzorů pro detekci a sledování (gyroskop, akcelerometr, optický snímač srdečního tepu, okolního světla i tlaku vzduchu).

Chytré hodinky využijete nejen při každodenním fungování, ale také sportování. Silikonový řemínek je pro sportovní aktivity jako stvořený, ovšem na hodinky je možné dokoupit i různé další řemínky.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..