4 důvody, proč si koupit Huawei MateBook 14

4 důvody, proč si koupit Huawei MateBook 14
4 důvody, proč si koupit Huawei MateBook 14

Chytré telefony a tablety jsou sice velice oblíbené, nicméně k snadnému a efektivnímu vyřizování úkolů se stále používají počítače. Notebook dokáže nabídnout nejen vysoký výkon, ale také poslouží i jako nástroj pro zábavu. V následujících řádcích vám představíme model Huawei MateBook 14, který si vás podmaní hned několika přednostmi.

Čtrnáctipalcový notebook je tenký a lehký, zároveň i dostatečně výkonný na to, abyste jej používali každý den pro práci. V první řadě vás nadchne u Huawei MateBook 14 cena, dále pak i moderní funkce.

Displej, na němž vypadá vše dobře

Huawei MateBook 14 se chlubí špičkovým 2K IPS displejem s podporou dotykového ovládání. Poměr stran je 3:2 a nativní rozlišení je 2160 × 1440 pixelů s vynikajícím jasem 300 nitů. Obrazovka je perfektně čitelná, ať už jste v jakémkoliv prostředí.

Výkonný stroj na různorodou práci

Notebook je vybaven 10. generací procesoru Intel Core i3 a grafikou Intel UHD Graphics 620. Bez jakýchkoliv problémů tak můžete spouštět populární aplikace, streamovat obsah, ale dokonce hrát hry. Huawei MateBook 14 je dostatečně výkonný na to, aby vám umožnil provádět různé úkoly během celého dne.

Dlouhá výdrž baterie

Při výběru notebooku vás zajímá i výdrž baterie, především pokud plánujete laptop využívat na cestách. Huawei MateBook 14 má vysokokapacitní 56Wh baterii, která využívá inteligentní správu napájení maximalizující výdrž baterie. S plně nabitým zařízením můžete pracovat 11 hodin. V balení je však výkonná 65W nabíječka s USB-C, která dokáže nabít baterii během 30 minut na 46 % kapacity.

Cena, které se nedá odolat

Huawei MateBook 14 se prodává za skvělou cenu. Přímo v prodejnách Huawei ho seženete za 23 499 korun, neboť je na něj nyní sleva ve výši 3 500 Kč.

Investujte do kvalitního notebooku, s nímž budete nadmíru spokojeni.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..