I vy můžete ušetřit desítky procent za energie


I vy můžete ušetřit desítky procent za energie

Pomůže vám  s tím Energetická kancelář. Firma, která na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu pomohla desítkám tisícům lidí. Mnoho lidí stále neví, jak je jednoduché ušetřit až 30% nákladů na energie ročně. Je to přitom velmi jednoduché. Dodavatelé informace o nízkých cenách tají, zákazníci prostě platí své složenky.

Přitom může celá řada lidí ročně ušetřit desítky procent, a to díky veřejné soutěži dodavatelů. Funguje na jednoduchém  principu. Pracovník Energetické kanceláře zadá poptávku za vás na nového dodavatele energií. V soutěži je přihlášeno mnoho dodavatelů a ti se vás snaží získat pomocí nízké ceny a výhodných  podmínek. Podobný princip funguje také při výběru mobilního operátora, kdy ty nejlepší tarify získávají nový zákazníci nebo ti, kdo se ozvou a chtějí lepší cenu nebo odejdou  ke konkurenci.  Proto, abyste si nízké ceny uměli vybrat, je nutné znát trh, zvládnou t mnoho byrokratických kroků. Z toho důvodu  to mnoho zákazníků vzdá, protože se obává mnoha komplikací.

Energetická kancelář patří mezi firmy, které se snaží tyto procesy zákazníkům  maximálně usnadnit. Chcete-li se stát zákazníkem  a ušetřit desítky procent za energie, stačí jednodušč zavolat na tel: +420 552 319 955 nebo napsat na email  info@ek.cz.

Pracovníci firmy za vás provedou vše potřebné – zařídí smlouvu s novým dodavatelem, odchod od stávajícího. Tento proces je zhruba 2-3 měsíční. Za tyto služby neplatíte žádné poplatky. Vše hradí formou  provize dodavatel.

TIP: Tepelná čerpadla nabízí dlouhodobě nejlevnější náklady na teplo.

Co dále firma nabízí? Ušetřit můžete nejen na energiích, ale také vám  pomůže s výběrem a montáží kotlů a svítidel, poskytne slevu na paliva. Nabídka  je určena jak pro jednotlivce, tak firmy, veřejný sektor a nejrůznější organizace.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..