Bez pořádného webu se žádný živnostník, firma či klub neobejdou


Přehledný, uživatelsky přívětivý a jednoduše ovladatelný web, to je sen každého živnostníka, firmy, klubu nebo sdružení. Vytvoření takových webových stránek je hračkou pro specialisty z oboru počítačového programování, grafického webdesignu a IT. Špičkoví odborníci jsou sdruženi v inovativním studiu jakoViking. JakoViking umějí navíc než obyčejní programátoři.

Webové stránky si budete moci obsluhovat sami

Tvorba webových stránek na míru každému zájemci je hlavním krédem firmy jakoViking. Výsledné webovky budou moderní, uživatelsky přístupné a zabezpečené jak pro administrátory, tak pro uživatele, kteří jej navštíví. Finální produkt se zákazníkům předává i výukou, jak se internetové stránky obsluhují. WordPress s vkládáním videí, fotografií a změnami textu umožňuje středně pokročilým uživatelům i začátečníkům samostatnou obsluhu webových stránek, k níž už není třeba povolávat jiné osoby z řad programátorů nebo grafiků. Dokončené stránky si obsluhujete sami, stačí jen pravidelná údržba, vyčištění a případné doprogramování možných chybějících prvků. O to se postará profesionální marketinová agentura.


Přívětivý webdesign responsivního webu i pro mobilní aplikace

Po vytvoření webu je třeba se soustředit na zacílení konkrétních stránek koncovým zákazníkům, uživatelům a návštěvníkům. Záleží na obsahu, podle něhož se vymyslí marketingová strategie. Kupříkladu se založí e-shop anebo zajímavé kategorie pro návštěvníky, které je přitáhnou natolik, že se na stránky budou rádi vracet. S rostoucím zájmem o obsluhu internetu z mobilních telefonů se samozřejmě počítá s responsivním designem, který přizpůsobí daný web pro mobilní zařízení svou šířkou i rozměry obrázků a tlačítek.

SEO – optimalizace stránek pro zvýšení návštěvnosti

V neposlední řadě je třeba zařídit, aby se o vašem webu dozvědělo co nejvíce lidí hledajících produkty, informace a zajímavosti, jaké máte zrovna vy. Analýzou klíčových slov se vyhodnotí, jaké výrazy by mohli zájemci o dané informace zadávat do vyhledávačů. Díky optimalizaci stránek se bude váš web zobrazovat na předních pozicích ve vyhledávačích a vy díky tomu získáte více návštěvníků.  JakoViking vám se vším poradí a v krátké době sestaví webové stránky přesně podle vašich požadavků. A za rozumnou cenu.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..