Itálie je ideální místo k návštěvě i životu zde, tak neváhejte

Itálie je ideální místo k návštěvě i životu zde, tak neváhejte
Itálie je ideální místo k návštěvě i životu zde, tak neváhejte

Řada cestovatelů se shoduje na tom, že se v Itálii cítí bezproblémově. Tento fakt lze potvrdit i obecnými informacemi nízké kriminality. Většina trestných činů je drobného rázu, např. kapsáři milující peněženky nebo prodejci s padělky značkových tašek a oblečení. Kde se tohle ovšem dnes neděje?

Itálie je považována za velice klidnou lokalitou (oproti jiným evropským zemím). Městská centra, kde mimo jiné najdete i naše osázené nabídky vil a dalších zařízeních k bydlení, jsou plné zeleně a zcela bezpečné. Italové jako národ jsou velmi přátelští a vstřícní.

Láká vás nemovitost v Itálii? Není se čemu divit

Malá města jsou podobná životu na vesnici. Lidé se nebojí nechat viset klíče ve dveřích, protože sousedské vztahy jsou nad míru dobré.

Jaké regiony jsou opěvované? Patří sem zejména Toskánsko a jeho život zalitý sluncem – Haus mit Meerblick in der Toskana. Budete tu žít za zlomek nákladů. Jsou vytrubovanější kouty světa, takže se není čeho obávat. Přitažlivost je v Itálii na každém kroku a za zmínku jistě stojí také romantické Benátky, Florencie a Řím.

Všechny tato města jsou i místy, které byste měli spatřit na vlastní oči. A pokud uvažujete o bydlení v Itálii, tak právě tu se vám bude bezpochyby líbit. Záleží na vás, co konfiguruje ve vašich snech. Levnější lokality se nacházejí v Pise, kousek od rodiště Michalengela – Caprese.

Itálie vlastní přitažlivou tvář

Ať tu chcete žít nebo zatím jen investovat své peníze do nemovitosti (villas for sale italy) – vše vám přinese jen výhody.

Itálie je rájem dlouhých večerních procházek po promenádách, takže se tu dá i skvěle podnikat. Nemovitosti v Toskánsku patří mezi top. Můžete si tu otevřít třeba bar. Večírky u moře a bazénu, aperitiv při západu slunce a dobré jídlo – nikdy nikoho neomrzí.

Když budete žít v Itálii, připravte se také na více extravagantních kousků ve vašem šatníku. A čím elegantnějších, tím lepší – od slušivých obleků, hedvábně jemných šatů až po sluneční brýle s drahokamy a kabelkami se třpytivými cvočky. Itálie je místem, kde můžete mít v módě volnější ruku.

V Itálii seženete kožené boty na míru a náušnice tkané skutečnými benátskými krajkáři. Na Italech bychom si měli cenit toho, že většinu produktů zde stále zakoupíme v rukodělné výrobě. Naleznete tu řadu nenáročných řemeslných dílen.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..