Užijte si expedici do Španělska a Portugalska na motorce

Užijte si expedici do Španělska a Portugalska na motorce
Užijte si expedici do Španělska a Portugalska na motorce

Užijte si letošní dovolenou zábavným a zároveň dobrodružným způsobem. Pokud se řadíte mezi fanoušky motorek, můžete vyrazit třeba do slunného Španělska a Portugalska a procestovat je právě na motorce.

Půjčte si motorku podle svého gusta

V exkluzivní motoškole Přijďte se projet se pravidelně pořádají expedice právě do Španělska a Portugalska. Motorku vám přitom půjčí až na místě a vy se tedy do této země můžete dopravit jednoduše letecky. Navíc vás v případě zájmu rovnou vyzvednou na letišti a dovezou vás až do střediska.

Díky tomuto zážitku máte možnost užít si jízdu na jedné motorce, nebo si je v průběhu střídat společně s instruktory. Mezi stroje, které si lze vypůjčit, patří třeba legendární boxer BMW R 1250 GS, který se hodí jak na silnici, tak i do náročnějšího terénu. 

Perfektní volbou může být také enduro motorka BMW F 850 GS, která vám umožní zažít spoustu zábavy. Půjčení motorky ve Španělsku nebo Portugalsku přitom zajišťují přímo Češi. 

Jak je to s ubytováním

Ubytování je pro účastníky zajištěno ve španělsko vesničce Seradilla, která se nachází zhruba 270 km od Madridu. V Portugalsku poté budete ubytováni v krásném pobřežním městě Peniche. Pokud budete chtít, z letiště i na letiště budete mít zařízenou dopravu.

Poznáte i místní kulturu a jídla

Tato expedice se sice soustředí hlavně na jízdu na motorce, není to ale rozhodně to jediné. Při jednotlivých jízdách se konají pravidelné zastávky, díky kterým budete moct poznat zdejší kulturu i jídlo (třeba typické španělské tapas).

Konkrétní trasy se přitom vždy přizpůsobují jednotlivým jezdcům. Na své si proto přijdou jak začátečníci, tak i pokročilí motorkáři. 

Více informací o termínech zájezdů najdete na www.prijdteseprojet.cz.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..