Jak darovat peníze


Jak darovat peníze
By: Pictures of Money

Chcete někomu darovat peníze, ale nevíte, jak je originálně zabalit, aby to nebyla pouze obálka? Poradíme vám několik tipů, jak na to.

Jak darovat peníze
By: frankieleon

Prasátko

K penězům můžete rovnou přikoupit i porcelánové prasátko s kladívkem. Bankovky nebo mince můžete dát dovnitř a prasátko pak normálně dárkově zabalit. Lepší je použít bankovky, protože ty nebudou hrkat. Jakmile oslavenec vybalí prasátko, tak jej musí rozbít pomocí kladívka.

Pokud vám přijde rozbíjení prasátka drastické, tak kupte takovou pokladničku, ze které jdou peníze vyndat bez újmy.

Rulička

Pokud nechcete shánět k penězům nic dalšího, tak je můžete stočit do ruličky s obyčejným papírem a celé to pak dárkově zabalit ve stylu bonbonu, kdy na obou koncích uvážete stužky.


Jak darovat peníze
By: William Warby

Čokoládové penízky

Můžete vyrobit kornout plný čokoládových penízků a mezi ně zakomponovat i pravé mince. Ty se dají vložit i do prázdné bonboniéry místo opravdových bonbonů.

Ostatní

Peníze jsou zabalit i různě tematicky podle toho, jestli je přispíváte na nějaký konkrétní dárek. Pokud je to pro společnou domácnost novomanželům, tak můžete koupit skleničky a peníze stočit do ruličky a vložit do sklenic.

Použít můžete i fotografie, kdy do fotorámečku vložíte bankovky. Fantazii se meze nekladou, třeba sami přijdete na jiný originální způsob zabalení peněz. Už víte jak darovat peníze?

TIP: Půjčka pro lidi v insolvenci i Půjčky pro lidi v insolvenci
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..