Jak miluje muž Kozoroh


Jak miluje muž Kozoroh
By: Bibliothèque des Champs Libres

Jste čerstvě zamilovaná do muže ve znamení Kozoroha? Ráda byste se dozvěděla, jaký je milenec? Pro znamení Kozoroha je typické sebevědomí, úspěšnost, čestnost a věrnost. To vše vás k němu táhne, ale spolehlivost a zabezpečení nepokryje úžasné chvíle romantiky.

Plachost není Kozorohu cizí

Jste usměvavá a energická, ale váš nový objev se drží zpátky? Nebojte se. Muž Kozoroh má z velké lásky trochu strach. Važte si jeho věrnosti a oddanosti a zvykněte si na jeho občasné uzavření se sama do sebe. Pokud myslíte na zálety, máte u Kozoroha smůlu. Vyžaduje absolutní věrnost a lásku na celý život. Své city neprojevuje na počkání, časem sama pochopíte, jak vroucně dokáže vaši lásku opětovat.

Těšte se na jeho vášeň

Jak miluje muž Kozoroh
By: Timothy Marsee

Kozoroh je věrným vášnivým milencem. Tento gentleman nežárlí, jen by ho vaše nevěra a románky velmi zasáhly. Přišel by jistě okamžitý rozchod. S rozvodem se špatně vyrovnává. Než najde novou lásku, trvá to i několik let. Chladné odměřené chování je jen zástěrkou Kozorohovy vášně. Jakmile vám podlehne, udělá z vás nejšťastnější ženu po všech stránkách. Pokud myslíte na románek pro jednu noc, u Kozoroha nepochodíte, jeho lásku si musíte zasloužit!


Hlaďte ho po kolenou a kůži

Muž ve znamení Kozoroha zbožňuje laskání kolen a hlazení kůže celého těla. Smyslnými doteky ho také pěkně rozpálíte a uvolníte. Na láskyplné dotyky a vášeň si musíte počkat. Jeho srdce se získává jen těžko. Nezapomínejte, že je praktický a sebevědomý. Muž Kozoroh nemá v lásce dominantní ženy, potřebuje mít vždy navrch. Jestliže toto neskousnete, raději od něj běžte dál. Miluje pochvaly a hovory o práci. Schopné ženy dokáže ohodnotit. Zbožňuje upřímnost, důvěru a věrnost. Obdivně na něj pohlížejte a zajímejte se o jeho pracovní den. Často mu připomínejte, jak moc ho milujete. Nehádejte se s ním, sám pak přijde a omluví se. Svou chybu dokáže uznat. Nesnese nepořádné ženy bez vlastního názoru.

Pod tvrdou skořápkou muže Kozoroha je skryta vášeň a dokonalé chvíle romantiky ve dvou. Pokud ve vztahu vytrváte, těšte se na nepopsatelné chvíle blaha! K muži Kozorohu se nejlépe hodí ženy narozené ve znamení Býka, Blížence, Panny, Ryby a také Kozoroha.

Slavné osobnosti narozené v Kozorohu

Jak miluje muž Kozoroh
By: Matthew Conroy
  • komik Vlasta Burian
  • zpěvák Peter Nagy
  • zpěvák Dalibor Janda
  • spisovatel Milan Kundera
  • herec Zdeněk Svěrák
  • herec Gregory Peck
  • herec Jean-Paul Belmondo
  • herec Petr Nárožný
  • komik Charlie ChaplinKomentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..