Jak miluje muž Kozoroh


Jak miluje muž Kozoroh
By: Bibliothèque des Champs Libres
Jak miluje muž Kozoroh

Jste čerstvě zamilovaná do muže ve znamení Kozoroha? Ráda byste se dozvěděla, jaký je milenec? Pro znamení Kozoroha je typické sebevědomí, úspěšnost, čestnost a věrnost. To vše vás k němu táhne, ale spolehlivost a zabezpečení nepokryje úžasné chvíle romantiky.

Plachost není Kozorohu cizí

Jste usměvavá a energická, ale váš nový objev se drží zpátky? Nebojte se. Muž Kozoroh má z velké lásky trochu strach. Važte si jeho věrnosti a oddanosti a zvykněte si na jeho občasné uzavření se sama do sebe. Pokud myslíte na zálety, máte u Kozoroha smůlu. Vyžaduje absolutní věrnost a lásku na celý život. Své city neprojevuje na počkání, časem sama pochopíte, jak vroucně dokáže vaši lásku opětovat.

Těšte se na jeho vášeň

Jak miluje muž Kozoroh
By: Timothy Marsee

Kozoroh je věrným vášnivým milencem. Tento gentleman nežárlí, jen by ho vaše nevěra a románky velmi zasáhly. Přišel by jistě okamžitý rozchod. S rozvodem se špatně vyrovnává. Než najde novou lásku, trvá to i několik let. Chladné odměřené chování je jen zástěrkou Kozorohovy vášně. Jakmile vám podlehne, udělá z vás nejšťastnější ženu po všech stránkách. Pokud myslíte na románek pro jednu noc, u Kozoroha nepochodíte, jeho lásku si musíte zasloužit!


Hlaďte ho po kolenou a kůži

Muž ve znamení Kozoroha zbožňuje laskání kolen a hlazení kůže celého těla. Smyslnými doteky ho také pěkně rozpálíte a uvolníte. Na láskyplné dotyky a vášeň si musíte počkat. Jeho srdce se získává jen těžko. Nezapomínejte, že je praktický a sebevědomý. Muž Kozoroh nemá v lásce dominantní ženy, potřebuje mít vždy navrch. Jestliže toto neskousnete, raději od něj běžte dál. Miluje pochvaly a hovory o práci. Schopné ženy dokáže ohodnotit. Zbožňuje upřímnost, důvěru a věrnost. Obdivně na něj pohlížejte a zajímejte se o jeho pracovní den. Často mu připomínejte, jak moc ho milujete. Nehádejte se s ním, sám pak přijde a omluví se. Svou chybu dokáže uznat. Nesnese nepořádné ženy bez vlastního názoru.

Pod tvrdou skořápkou muže Kozoroha je skryta vášeň a dokonalé chvíle romantiky ve dvou. Pokud ve vztahu vytrváte, těšte se na nepopsatelné chvíle blaha! K muži Kozorohu se nejlépe hodí ženy narozené ve znamení Býka, Blížence, Panny, Ryby a také Kozoroha.

Slavné osobnosti narozené v Kozorohu

Jak miluje muž Kozoroh
By: Matthew Conroy
  • komik Vlasta Burian
  • zpěvák Peter Nagy
  • zpěvák Dalibor Janda
  • spisovatel Milan Kundera
  • herec Zdeněk Svěrák
  • herec Gregory Peck
  • herec Jean-Paul Belmondo
  • herec Petr Nárožný
  • komik Charlie Chaplin
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..