Jak na krásný dekolt?


Jak na krásný dekolt?
Jak na krásný dekolt?

Po krásném hrudníku (dekoltu) touží každá žena, avšak bez toho, že by pro to něco udělala a vynaložila nějaké úsilí hned tak něčeho nedosáhne. Proto vyzkoušejte osvědčené metody, které nejsou nijak složité, a přesto přináší pozitivní výsledky. Perfektně vypadající dekolt je stejně důležitý, jako dokonalý obličej. Co pro svůj dekolt můžete udělat, aniž byste se zbytečně namáhala?

Hydratace je důležitá

Hydrataci nepodceňujte jak zvenčí, tak zevnitř. Dodržujte dostatečný pitný režim, zejména v letních měsících, kdy je dobré vypít 200 ml vody každou hodinu. Vždy ráno a večer nezapomeňte svůj dekolt namazat hydratačním krémem.


Vyhněte se přímému slunci

Pokud chcete mít krásný dekolt, pak se neopalujte na přímém slunci, aniž byste použila opalovací krém s vysokým UV faktorem, protože pokožka bude rychleji stárnout a utvoří se na ní drobné pigmenty.

 Gingko biloba

Jinan dvoulaločný (ginkgo biloba) vám pomůže ke zlepšení krevního oběhu v podkoží i v kůži hrudníku. Pití čistících čajů (např. kopřivového) zase zabrání tvorbě nepříliš slušivých pupínků v dekoltu.

Ledová masáž

Pokožku očistěte a natřete hydratačním krémem. Poté vezměte kostku ledu a jemně s ní masírujte krk, ramena i dekolt. Komu je tato ledová masáž nepříjemná, může k masáži použít kokosový olej.

Spánek ve správné poloze

Spaní na boku či břiše má za následek, že se kůže v dekoltu začíná více krabatit, čímž se prohlubují vrásky a kůže tak vypadá o hodně starší. Proto se naučte spát raději na zádech.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..