Jak a kde používat termální vodu?


Jak a kde používat termální vodu?
Jak a kde používat termální vodu?

V letních měsících nás často trápí únava, zvýšené pocení a také komáři, kteří umí značně otrávit život. S těmito obtížemi vám, může pomoci termální voda, která je často označována jako zázračná. Pořiďte si i vy termální vodu ve spreji, která funguje podobně jako studená sprcha. Navíc skvěle hydratuje, zklidňuje a osvěžuje. Jak a kde jí tedy používat?

V lese

Často se stává, že vás v lese pokouše nějaký hmyz, takže je pak pokožka podrážděná a zarudnutá, termální voda jí zklidní.

V letadle

Ve velkých nadmořských výškách je většinou suchý vzduch, což může značně vysušovat pleť. Díky termální vodě se pokožka zklidní a získá potřebnou hydrataci.


Lehčí make-up

V létě není dobré, když pleť zatěžujete hutnými make-upy. Naopak pleti prospěje, když tekutý pudr či krycí krém zjemníte přidáním termální vody, teprve poté použijte na pleť.

Na oči

Pokud jsou oči unavené, potřebují nějaké povzbuzení či vzpruhu, což obstará právě termální voda, kterou jen stačí nastříkat na vatový tamponek a přiložit na oči jako obklad. Očím se velmi uleví.

V horku

Když je vám horko a potíte se, pak se osvěžte termální vodou z rozprašovače, která vás zchladí podobně jako sprcha. Nastříkat jí můžete kamkoliv na tělo, kde je vám právě největší horko.

V autě

Časté přechody mezi venkovní vysokou teplotou a nízkými teplotami v autě, které je vybaveno klimatizací nedělá pleti vůbec dobře, proto se snažte termální vodu používat pravidelně, díky čemuž usnadníte pleti její regeneraci a ještě jí dodáte potřebné minerály.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..