Jak na likvidaci odpadu v autoservisech?

Jak na likvidaci odpadu v autoservisech?
Jak na likvidaci odpadu v autoservisech?

Autoservisy mají plné ruce práce, sotva odbaví jednoho klienta, hned čeká na opravu vozu mnoho dalších. Provozování autoservisu ovšem není jen o opravách a dalších službách pro motorová vozidla, je třeba řešit i mnoho věcí kolem. Jednou z nich je odpadové hospodářství. Odpady nelze řešit jak se nám zachce, je zákonem dáno, jak s odpady zacházet. Autoservisy musí odpady správně třídit, evidovat a také zajistit jejich likvidaci. S tím vším vám pomůže firma, kterou najdete na ecoservis.eu.

Už žádné zbytečné starosti s odpady

Likvidace odpadu v autoservisu už nemusí být hromadou starostí, specializované firma vám zařídí vše potřebné od A do Z. Základem je mít veškeré potřebné příslušenství, to vám firma dodá. Zahrnuje popelnice na nebezpečné odpady, kontejnery na autobaterie, šanon s dokumenty, označení sběrných nádob, ILNO a ceduli na stěnu s označením místa uložení odpadů. Když jsou odpady řádně označené a nádoby máte k dispozici, neměl by být s tříděním žádný problém. Nádoby se postupně naplní a když se tak stane, firma se postará, aby byl jejich obsah odvezen a zlikvidován. Zlikviduje se jak nebezpečný odpad, tak třeba i různé části vozů.

Odvoz může probíhat vždy po naplnění a vaší objednávce nebo v pravidelných intervalech. Každý autoservis má jinou produkci odpadů, proto se k odvozu přistupuje individuálně. Bude vám zajištěna veškerá legislativa, která s odpady souvisí. Půjde o průběžnou evidenci odpadů, ohlašování přepravy na Ministerstvo s pomocí OLPNO a také o roční hlášení za odpady, které se vypracuje a odešle na ISPOP.

Pokud máte vše potřebné zajištěn a hledáte jen experty, kteří se vám postarají o zpracování ročního hlášení, zavítejte na www.RocniHlaseni.cz.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..