Jak si rychle porovnat půjčky online na zoomfin.cz?

Jak si rychle porovnat půjčky online na zoomfin.cz?

Na webu zoomfin.cz, nejdete rychlé porovnání půjček. Půjčky jsou srovnávány podle různých kritérií. Jedním z kritérií je schvalovatelnost půjčky, dalšími pak rychlost a výše půjčky.

Mikropůjčky

Krátkodobé mikropůjčky mají většinou dobu splatnosti 1 měsíc, ale dají se prodloužit za poplatek. Částka půjčky se pohybuje většinou od 1000 Kč do 25000 Kč tyto půjčky můžete použít na cokoliv. Třeba na opravu pračky auta nebo jiných nečekaných výdajů. Ale nedoporučuje se jimi řešit dlouhodobý výpadek financí. Často se také setkáte s nabídkou první půjčky zdarma, ale to nabízí většinou nebankovní společnosti, které se zaměřují na pouze krátkodobé malé půjčky a většinou se jedná také pouze o částku 1000 Kč až 25000 Kč na 30 dnů. Pokud stihnete do této doby půjčku včas vrátit, pak nezaplatíte žádné poplatky navíc ani úroky. 1 . půjčka je tedy pro nové klienty zcela zdarma. Další půjčky jsou již zpoplatněné. Výše poplatků u opakované půjčky se liší podle vybrané společnosti. Třeba půjčka Kamali je jedna z nejlevnějších na trhu. Protože chce jen 33kč za každou vypůjčenou tisícovku za měsíc. Další podobné krátkodobé malé půjčky jsou většinou o několik řádů dražší. Další takové mikropůjčky online si lze sjednat třeba od nebankovních společností jako je Zaplo půjčka, Půjčka7, ViaSMS nebo taky SOS Credit. Na zoomfin.cz najdete jejich aktuální recenze a podmínky.

Dlouhodobé půjčky

Dále nám zoomfin.cz najdete dlouhodobé půjčky. Ty se dále dělí na bankovní a nebankovní půjčky. V porovnání bankovních půjček najdete například Českou spořitelnu a Raiffeisenbank. Z nebankovních půjček pak Zonky, Home Credit, Provident nebo třeba Zaplo na splátky. Částka dlouhodobých půjček se pohybuje v rozmezí asi 100 000 Kč až 1 000 000 Kč.

Jak porovnat půjčky na zoomfin.cz?

Rychlou půjčku si porovnáte tak, že si posuvníkem vyberete částku, kterou chcete půjčit. Okamžitě se zobrazí srovnání půjček, které nabízí tuto částku k vypůjčení. Potom si lze rozkliknout, když vás nějaká půjčka zaujme, více informací anebo rovnou zobrazit recenzi dané půjčky. Pak už stačí jen kliknout na tlačítko “půjčit si” a přejít na web poskytovatele půjčky, kde si nastavíte vše potřebné. Dále vyplníte některé údaje, které jsou potřebné k úspěšnému schválení úvěru. Půjčky zoomfin.cz jsou tedy rychlým řešením, jak si porovnat internetové půjčky, které se dají sjednat třeba přes mobil nebo tablet. Dobré je také si spočítat úroky vybrané půjčky na nějaké nezávislé online kalkulačce, třeba na kurzy.cz

Kalkulačka splátky vypočte výši měsíční splátky dle zadané výše půjčky, úrokové sazby a doby splatnosti (doba, po jakou budete půjčku splácet). Zároveň pro porovnání zaznamená historii Vašich výpočtů. – kurzy.cz

Závěr

Pokud hledáte online půjčku, tak se rozhodně vyplatí vyzkoušet porovnávač zoomfin.cz, protože vám může ušetřit spoustu času hledáním vhodného úvěru a tím i peněz. Malé rychlé online půjčky se doporučuje využívat jen občas, když je to nezbytně nutné. Rozhodně ne opakovaně. Tento druh půjčky je vhodný jak pro zaměstnané, tak i pro OSVČ, ženy na MD, invalidní důchodce nebo starobní důchodce, případně i studenty, kteří si přivydělávají brigádou a mají už 18 let a více. Můžete také získat první půjčku zdarma na 30 dnů v akci, již u několika nebankovních společností.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..