Vydejte se do zahraničí na motorce

Vydejte se do zahraničí na motorce

Chcete si užívat jízdu na motorce, i když u nás již panuje zimní počasí? Ať už se řadíte mezi začátečníky nebo ostřílené jezdce, můžete se vydat na motovýlet do zahraničí. Destinace na jihu Evropy totiž lákají na skvělé podmínky prakticky celoročně.

Na vlastní pěst, nebo organizovaně

Pokud se rozhodnete vydat se na motorce do zahraničí, můžete tak samozřejmě učinit na vlastní pěst. Mnohem jednodušším a pohodlnějším způsobem však je přihlásit se na některý z organizovaných motovýletů. Díky nim si nemusíte dělat starosti v vymýšlením vhodných tras. Stejně tak vám odpadají problémy spojené s přepravou motorky na požadované místo. Zkrátka a jednoduše se jen dostavíte na letiště a rázem si můžete začít užívat zaslouženou dovolenou.

Užijete si pestrý program

Povedené motovýlety organizuje například motoškola Přijďte se projet. Navíc se jedná o oficiálního partnera BMW Motorrad, díky čemuž získáte jedinečnou příležitost vyzkoušet si jízdu na několika různých motorkách. Jednotlivé stroje si můžete mezi účastníky výletu střídat a vyzkoušet si, jaká varianta je pro vás ta pravá. To znamená, že s přepravou vlastního stroje si nemusíte dělat starosti a vše si půjčíte až na místě. 

Kromě samotné jízdy na motorce pak zažijete i rozmanitý doprovodný program. Například výlety do Portugalska bývají spojeny s lekcí surfování pod dohledem profesionálního instruktora. V jednotlivých zemích na vás čekají také ochutnávky tradičního jídla a nápojů a poznávání místní kultury. Motoškola hojně pořádá motovýlety do zmíněného Portugalska nebo třeba Španělska, kde budete jezdit na šotolinách v nejméně obydleném španělském kraji. 

Více informací o motoškole najdete na www.prijdteseprojet.cz
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..