Jak vybrat správnou masáž?


Jak vybrat správnou masáž?

Každý by si měl čas od času zajít na nějakou masáž. Vyberte si ten správný typ a svěřte si do péče profesionálů, aby Vámi zvolená masáž přinesla ten správný efekt.

Klasická masáž

Používají se při ní různé způsoby tření, hnětení a posunu tkáně ve spodní vrstvě. Tato masáž je vhodná při rekonvalescenci po těžké chorobě, při revmatickém onemocnění a v případě degenerativního procesu pohybového aparátu. Pomáhá odstranit napětí ve svalech, posílit regeneraci, uvolnit od stresu, zároveň má skvělé relaxační účinky.

Havajská masáž

Tento druh masáže je v podstatě terapií využívající zejména vyvíjeného tlaku a tření ve správně zvoleném rytmu. Používají se speciální havajské techniky prstů, dlaní a předloktí. Každý dotyk musí být jemný a plynulý, díky tomu se uvolňuje energetická blokace a ztuhlé svalstvo. K masáži se využívá speciální olej, který stimuluje krevní oběh a působí harmonicky na celý Váš organismus.


Hloubková masáž šíje a krku

Tento druh masáže je velmi efektivním způsobem, jak dosáhnout okamžité úlevy od napětí a bolesti. Patří ke klasickým masážím. Masáž má dvě fáze, první je tzv. suchá fáze a druhá za pomocí relaxačního oleje. Nesmí se vynechat ani hluboké svaly na krku, což pozitivně ovlivní náladu a pocity.

Snéhan – indická masáž

Je jednou z nejvíce účinných masáží, díky níž se protáhnete a uvolníte. Principem masáže je použití teplého oleje, čímž dochází k postupnému uvolnění svalů, vazů a šlach. Zklidní se nervový systém, dochází k rehabilitaci kloubů, zvyšuje pohyblivost těla a podporuje imunitu.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..