Jak vytvořit tričko a mikinu s vlastním potiskem

Jak vytvořit tričko a mikinu s vlastním potiskem
Jak vytvořit tričko a mikinu s vlastním potiskem

Párová trička nebo sportovní mikiny, které budou odlišné, a zároveň stejné pro celý tým. Nakupovat v obchodech je krásná věc, ale pokud chcete být originální a jiní k nějaké příležitosti, musíte si oblečení navrhnout sami.

Jak vytvořit potisk na oblečení?

Samotný potisk na tričko nebo mikinu není nejtěžší úkol, složitější bývá vymyslet, co si vlastně představujete. Nápad je pro vlastní potisk nejdůležitější. Musíte přesně vědět, zda budete chtít potisk na zadní nebo přední stranu oblečení, velikost potisku, kvalitní obrázek apod. Nejčastější téma potisků bývají k nějaké příležitosti – rozlučka se svobodou, páry, které chtějí na výletě vypadat stejně, sportovní oblečení nebo dětská body.

Jaké jsou možnosti potisku na oblečení?

Mikina s vlastním potiskem na zádech je oblíbené oblečení nejen v zimním období. Často však bývá problém najít tu správnou, která vám bude sedět střihem. Jestliže tedy máte vybraný potisk, máte dvě možnosti, jak ho zrealizovat.

Samostatný potisk

Běžecká trička s vtipným potiskem bývají motivující, komplikací bývá, že se většinou prodávají pouze dresy, na které si můžete natisknout vlastní logo. Pokud chcete obyčejné funkční tričko, můžete si nakoupit vámi oblíbenou značku, která vám bude i sedět. Oblečení je možné nechat potisknout v každém větším městě, kde najdete kopírovací nebo reklamní centrum, které se těmto aktivitám věnují. Při výběru oblečení se informujte, zda je daný materiál pro potisk vhodný.

Potisk včetně oblečení

Jestliže chcete nakoupit oblečení včetně potisku, stačí najít vhodnou webovou stránku. V grafice si posléze přesně zvolíte, jak má potisk vypadat a styl, velikost a barvu oblečení.

Fantazii se meze nekladou, na tričko nebo mikinu si můžete nechat natisknout cokoli. Myslete jen na to, že čím více bude potisk divnější, tím více lidí se za vámi otočí.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..