Jak využít husí sádlo


Pokud Vám zůstane po pečení husy sádlo, nemusíte ho vyhazovat ale dá se ještě použít. Nejlepší je ho uskladnit do zavírací sklenice do chladničky. Časem ho můžete používat třeba na osmažení cibulky, na omaštění brambor nebo pod maso při pečení.




O Honza Neckář 4836 Articles
Honza Neckář je provozovatel sítě praktických radničních webů. BezvaRady.eu provozuje od roku 2015. Email: jan@neckar.cz.

Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.