Jak zabavit děti


Jak zabavit děti
Jak zabavit děti

Rodičovství je nejtěžší zkouškou dospělého jedince. Milí chlapci a děvčata se umějí proměnit v pěkné nezbedy. Největším nepřítelem dětí je nuda. Jak zabavit naše nejmenší a přitom jim dopřát chytrý zdroj trávení volného času?

Letní radovánky nic nestojí

Horké prázdninové dny se nesou v rytmu koupání v bazénu a skotačení na louce či v lese. Děti se pohybují na čerstvém vzduchu a snadno se unaví. Večer spokojeně usnou ve svých pelíšcích. Na programu jsou rodinné výlety, ale i příměstské a letní tábory.

Kreativní zábava

Jak zabavit děti


S jarem přicházejí pestré možnosti radovánek. Skákání panáka, zábava na trampolíně, pískovišti, skluzavce a houpačce zařídí aktivní odpočinek. Pokud vlastníte velkou zahradu, máte vystaráno. Na stromy připevněte houpací síť a na zeď basketbalový koš. Kupte dětem křídy. Jakmile přijdou deštivé dny, připravte doma dětem pomocí provázků, stolu a židlí opičí dráhu. Na podzim choďte na procházky třeba na nádraží a do parku. Učte děti poznání přírody. Přihlaste dítě do kroužku keramiky, tancování, mažoretek anebo sportovních her.

Mikuláš a vánoce nabízejí spoustu zajímavých činností

Zimní dny patří zábavě v kuchyni. Nechte děti tvořit a nemyslete na nepořádek, který po nich zůstane. Pečení je kreativní činnost a rozvíjí jejich fantazii. V chladných zimních dnech trpí dítě nedostatkem pohybu, cvičte, tančete a zpívejte. Zahrajte si loutkové divadlo anebo si zkuste zasadit pokojovou květinu. Z modelíny vytvářejte zvířátka, na vánoce vyrobte adventní věnec a řetěz do bytu. Na Mikuláše vyrazte na nostalgickou jízdu parním vlakem, jednoduše udržujte tradice. Pořiďte si permanentku na bazén, děti vodu prostě milují!

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..