Jak zrychlit PC? Stáhněte si CCleaner


Jak zrychlit PC? Stáhněte si CCleaner

Každý nový počítač běží rychle, programy otevírá hned, jakmile na ně kliknete, zapnutý je za dvě minutky. Jak stárne, situace se mění. Co za to může a dá se s tím něco dělat? Dá. Ani nemusíte být žádný počítačový odborník, stačí si stáhnout chytrý program.

Chod každého počítače se časem zpomalí. Začne se sekat, programy se načítají hrozně pomalu, vyskakují vám hlášky o přeplněné paměti. Dokáže to naštvat, ale nebojte, pomoc je jednoduchá. Nemusíte chodit nikam do servisu, vše zvládnete vyřešit sami.

Proč běží počítač pomalu?

Když na počítači pracujete či surfujete po internetu, dostává se do něj spousta nežádoucích souborů. Zbytečně zabírají místo na disku a počítač zpomalují. Ukládají si je nejrůznější programy a pak je po sobě nesmažou. Kolikrát se může stát, že vám v počítači zůstanou soubory i po programech, které jste již odinstalovali. Sami je nejspíš nenajdete, pro laika je navíc složité odhadnout, co je možné smazat a co by způsobilo při smazání problémy. Radši toto rozhodnutí nechte na kvalifikovaný program. Podívejte se na CCleaner ke stažení.

CCleaner váš počítač zrychlí

Známým programem, který pomůže s vyčištěním počítače, je CCleaner. Dokáže odstranit nepotřebné soubory i programy, opravuje chyby v počítači, odstraňuje neplatné položky v registru, dokáže zastavit programy zpomalující start počítače.

Použít ho je jednoduché. Na Sosej.cz – programy a hry ke stažení najdete program CCleaner ke stažení v češtině, neznalost angličtiny tak není překážkou. Program stáhnete, nainstalujete, kliknete v něm na tlačítko Spustit a on analyzuje situaci na vašem počítači. Vyhledá nepotřebné soubory a nabídne vám jejich smazání. Nic nemaže bez vašeho vědomí, vždy musíte potvrdit akci. Nemáte se čeho bát, CCleaner smaže pouze ty soubory, které nemají vliv na chod počítače. Nic se vám nerozbije. Budete se ale divit, kolik máte v počítači nepořádku!

Sháníte-li program pro 2D a 3D projektování a konstruování pak rozhodně doporučujeme AutoCad.

 
51Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..