Spolehlivé zbraně, které schováte


Spolehlivé zbraně, které schováte

Pistole pro osobní obranu, záložní zbraně pro profesionální použití. Držitelé ZP vědí, že někdy je třeba mít nenápadnou zbraň. Komfortní, jež nebude překážet při nošení. Neznatelná, aby nikdo nevěděl, že ji máte. Představíme vám tyto tři unikátní kousky, které splňují požadavky nejnáročnějších milovníků zbraní.

CZ P-10 S – odolná pistole

První seznámení. Představujeme vám pistoli CZ P-10 S. Stejně jako dva další níže představené typy má ráži 9×19 milimetru. Skvěle se schová pod lehčí kabát i klasické sako. Ohromí vás přímoběžný úderník, kompaktní rozměry 116×32×170 milimetrů (délka hlavně je 90 milimetrů) a nízká hmotnost 0,80 kilogramu. Polymerové tělo rámu zajišťuje perfektní odolnost zbraně. Mířidla jsou luminiscenční a funkci spoušťového mechanismu zajišťuje Striker fired. Blokace zápalníku, pojistky spouště i jejího táhla poskytují maximální bezpečnost majiteli i jeho okolí. Určitě oceníte i manipulaci s pistolí. Díky ergonomickému tvaru se dobře drží a ovládá. Do zásobníku se vejde 12 nábojů, což je v této třídě nadstandard.

CZ P-10 C – variabilní zbraň

Pistole CZ P-10 C (rovněž ráže 9×19 milimetru) se taktéž hodí pro soukromé držitele ZP (obyčejné lidi) i pro příslušníky ozbrojených služeb, kteří ji využijí profesionálně. O bezchybný výstřel se stará systém checkering. Stejně jako v předchozím případě si budete pochvalovat úchop pistole, tento model je vytvořen novou ergonomickou metodou DiFEND. Přídavné patky zásobníku umí zvýšit kapacitu z 15 na 17 nábojů. Znalci je ceněná dvojice natahovacích drážek, jež je zde zastoupena dvakrát. Kovová mířidla jsou perfektně čitelná. Bezpečnost zajišťuje automatická blokace úderníku. Zbraň má oboustranný plochý záchyt závěru a otočitelnou zádržku zásobníku. Můžete si vybrat si ze tří vyměnitelných hřbetů rukojeti dle toho, která vám bude nejvíce vyhovovat. Pistole vyniká velkou odolností díky speciální povrchové úpravě závěru i hlavně, plášť zbraně je vysoce rezistentní proti korozi a mechanickým škodám. Samotný polymerový rám je odolný vůči vysokým teplotám a mechanickému opotřebení díky navíc zesíleným skelným vláknům. Proto je zbraň spolehlivá a dlouho vydrží.

CZ P-10 SC – perfektní hlaveň

A poslední kousek CZ P-10 SC (ráže 9×19 milimetru) se může pochlubit délkou hlavně až 114 milimetrů. Rozměry této zbraně jsou 132×32×203 milimetrů, přitom hmotnost je nižší než v případě CZ P-10 S, tento model váží jen 0,78 kilogramu. Stejně jako druhý předchůdce, umožňuje tato pistole vložit 15 nábojů, přídavná patka zvýší kapacitu na 17 nábojnic. Mířidla jsou luminiscenční a tritiová, pojistka táhla spouště a blokace úderníku zajišťují bezpečný provoz.Tak která zbraň si získala vaše srdce? Rozhodujte se jen podle parametrů, všechny typy stojí 14 990 korun, tak vás nebude při selekci omezovat finanční stránka.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..