Proč si pořídit do interiéru běhoun?


Proč si pořídit do interiéru běhoun?

Díky běhounu zútulníte chodby domácnosti i kanceláře. Padnou jako ulité do haly a předsíně. Jako mávnutím kouzelného proutku získáte teplo domova hned na první pohled. Ve správné kombinaci s podlahovou krytinou se stane prostor reprezentativní.

Tento typ koberce lze pořídit kusový i v metráži. Samozřejmě záleží na velikosti chodby či haly. Tam, kde je chodba úzká, patří běhouny. Nejenže zabraňují uklouznutí, ale dokážou vytvořit komfortní prostředí.

Stačí jen tak málo

Předsíň je první místnost, kam uvedete svou návštěvu. Jistě, že se nebude přezouvat na studené dlažbě, ale na heboučkém běhounu. Většinou jsou chodby domů a bytů úzké, a proto jsou běhouny pro tento prostor jako stvořené. Klidně s nimi doladíte vzhled vstupní haly i schodiště. Na podlaze nekloužou a při každém kroku zažijete pohodlí. Běhouny vydrží i vyšší zátěž na chodbách kanceláří, ale i ranní a odpolední nával dětí v předsíni. Chráníte s nimi i podlahu.

Sbohem nečistoty

Jakmile přijdou děti domů, je na chodbě pořádná mela. Na podrážkách bot jsou nečistoty. Díky běhounu už nebudou na podlaze a následně všude po bytě. Další výhodou tohoto druhu koberce je to, že se udržuje snadno v čistotě. Stačí ho vysát, vyčistit produktem na koberce anebo omýt vlhkým hadrem. Tato činnost vám nezabere mnoho minut! Běhouny pohlcují nejen nečistoty, ale také chrání před uklouznutím. To ocení zejména starší lidé a rodiče malých dětí. Nárazy jsou tlumené.

Barvičky i klasika

Do moderních domácností se hodí barevné běhouny i kousky se zajímavými vzory. Předsíň si to může dovolit, protože bývá zařízena většinou jednoduše. K bukovému předsíňovému nábytku můžete zvolit klidně fialový, proužkovaný či puntíkový koberec. Nebraňte se ani abstraktním a geometrickým vzorům. Vytvořte si trendy a teplejší prostředí, které zaujme hned na první pohled.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..