Jaké je oblíbené termální koupaliště na Slovensku?

Jaké je oblíbené termální koupaliště na Slovensku?
Jaké je oblíbené termální koupaliště na Slovensku?


Rozhodli jste se navštívit sousední Slovensko kvůli termálním koupalištím, ale nevíte, na které termální koupaliště se vydat jako první? Poradíme vám! Sousední Slovensko je plné krásných termálních koupališť, kde prožijete nejen skvělý víkend, ale také nádhernou dovolenou ve dvou i s dětmi. Které termální koupaliště vás učaruje jako první?

Termální koupaliště Bešeňová je největší lákadlo

Nejznámějším termálním koupalištěm na Slovensku je Bešeňová, kde navíc tamější termální voda uleví lidskému organismu. Termální prameny v Bešeňové mají blahodárné účinky hlavně na pohybové ústrojí a na urologické či ženské problémy, mají však i kosmetické účinky.

Na své si zde přijde opravdu každý. Obrovský celoročně přístupný moderní Aquapark Bešeňová je plný otevřených i krytých bazénů, nabízí i doplňkové či stravovací služby či mnoho aktivit v blízkém okolí. Poznejte i vy blahodárné účinky bešeňovských pramenů, jejichž účinky znali už starověcí Keltové.

Pokud vám učaruje právě Gino Paradiso Bešeňová, doporučujeme se ubytovat v Hotel Galeria Thermal. S případným ubytováním však může pomoct i cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava.

 

Termální koupaliště ve Velkém Mederu jako další populární koupaliště na Slovensku

Během svého pobytu na Slovensku však můžete navštívit vícero termálních koupališť. Jak již bylo zmíněno, na Slovensku se jich nachází velké množství. K populárním termálním koupalištím na Slovensku se řadí také termály ve Velkém Mederu, kde se pyšní nejteplejším pramenem v celé širé krajině. Lákadlem jsou tedy také za každého počasí a během jakékoli části roku.

I v případě návštěvy Velkého Mederu se nabízí několik možností, jak využít volný čas. Nabízí se například prozkoumání zdejších přírodních rezervací nebo návštěva okolních přírodních vodních ploch.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.