Jaké jídlo pomáhá k lepšímu sexu?

Jaké jídlo pomáhá k lepšímu sexu?
Jaké jídlo pomáhá k lepšímu sexu?

Milování i jeho kvalitu může ovlivnit velké množství věcí. Jednou z nich je také Váš jídelníček, neboť to na čem si pochutnáte, je pro Váš sex velmi důležité. Skvělá večeře je většinou základem každého pořádného rande. Po první či několikáté schůzce chceme drahou polovičku překvapit nějakým vlastnoručně vyrobeným pokrmem, abychom ho potěšili a zároveň ujistili o našich kvalitách i v oblasti gastronomie. Ostatně ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. To, jaký pokrm připravíte, bude mít velký vliv na to, jaký pak bude Váš sex s partnerem, protože správná ingredience ho buď nažhaví, nebo zcela utlumí.

  • Snažte se připravit spíše lehčí menu, které partnera příjemně naladí a povzbudí jeho chuť na milování. Ingredience mohou být netradiční a pokud možno s obsahem látek, které povzbuzují sexuální touhu (afrodiziakální).

Jaké potraviny jsou vhodné?

Ústřice

Přestože někomu se zdají trochu slizké, jsou považovány za delikatesu, která je známá tím, že podporuje sexuální apetit, neboť jsou významným afrodiziakem. Díky vysokému obsahu zinku má velký a hlavně pozitivní vliv na mužské i ženské libido. Ústřice se konzumují čerstvé, stačí je jen zakápnout trochou čerstvé citronové šťávy.

Celer

Někdo nad ním mávne rukou, že je to jen obyčejná zelenina, ale to je omyl. Celer má skvělé povzbuzující účinky na sexuální touhu u mužů, avšak pouze v syrovém stavu. Jakmile projde tepelnou úpravou, jsou veškeré afrodiziakální účinky pryč. Z čerstvého zkuste připravit docela obyčejný, ale chutný salát.

Čokoláda

Co si budeme říkat, opravdu kvalitní a chuťově skvělá čokoláda nás dokáže vzrušit, i když se zrovna nechystáme mít sex. Ovšem co se Vašeho večera s partnerem týká, tam by rozhodně chybět neměla. Díky čokoládě se do Vašeho těla vyplaví serotonin a dopamin, což jsou hormony, které mají velmi pozitivní vliv na dušení vyrovnanost a pohodu. Navíc nesmíme zapomínat na fenyletamin, neboť tato látka povzbudí sexuální touhu.

Koření

Vedle toho, že se ostré koření zaslouží o lepší prokrvení našich tkání, dokáže také povzbudit smyslové vnímání, zejména ty druhy, které jsou aromatické. Jako nejúčinnější afrodiziakum je jednoznačně považováno chilli, dále také pepř, zázvor, muškátový oříšek či koriandr. Kořeněný pokrm dokáže zrychlit srdeční činnost, zvýšit teplotu těla a tím zajistit větší vnímavost sexuálních podnětů.

Alkohol

Nejen, že odbourá veškeré zábrany, ale také Vás uvolní a prokrví celé tělo. Samozřejmě, že ho nesmíte pít ve velkém, protože když to budete s alkoholem přehánět, tak Vás nepřepadne chuť na milování, ale bude Vám špatně a ze sexu nebude nic. K tomu, abyste se naladili na milování, bohatě postačí jedna jediná sklenka sektu, pokud byste měli chuť i na druhou, tak si jí vypijte až poté.

Poznámka: pokud byste chtěla předvést své kuchařské umění v podobě nějakého těžšího jídla, jako svíčková omáčka s knedlíkem či vepřové, knedlík a zelí, pak to klidně udělejte, ale jen tehdy, kdy po něm pak nebudete chtít žádné sexuální výkony a milostné hrátky. Pokud si totiž dáte těžké a tučné jídlo, jako třeba zrovna vepřovou s knedlíkem a zelím, k tomu ještě sklenku vychlazeného pivíčka, pak budete naprosto odrovnaní a tak vyřízení, že Vás nejspíš nějaká milostná akce ani nenapadne.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..