Jaké kameny mají léčivé schopnosti?

Jaké kameny mají léčivé schopnosti?

Jaké kameny mají léčivé schopnosti?

O síle a schopnostech mnoha nerostů jsou lidé přesvědčeni již po tisíciletí. Naši předkové je používali při hojení ran, nebo je rozdrtili na prášek a popíjeli jako podporu při různých chorobách, také je přidávali do koupele. Jejich používání však musí jedinec umět, jinak to bude jen obyčejný kámen. Důležitý je i výběr správného kamene, aby měl takové účinky, které Vám k něčemu budou. Představme si 6 kamenů, které tyto léčivé schopnosti mají a jsou užitečné.

Ametyst

Tento kámen fialové barvy je skvělý při odbourávání stresu, zbaví Vás obav z budoucnosti, dokáže zmírňovat bolest, čistit krev, regulovat tlak, zmenšit podlitiny, ale také zacelit různé rány. Největší účinky má, pokud ho nosíte na hrudi.

Rubín

Používá se jako amulet, který chrání před úrazy. Zbavuje nesplnitelných iluzí, zahání zlost a pomáhá se zmírněním pokoření. Skvěle účinkuje při léčbě střev, žaludku a štítné žlázy. Rubín také zastavuje krvácení z nosu a snižuje teplotu.


Tyrkys

Tyrkys je vyhledávaný těmi jedinci, kteří chtějí dosáhnout lepšího pracovního výsledku. Je zárukou preciznosti a také spolehlivosti v práci. Dokáže Vám pomoci, když se potřebujete vyrovnat s bolestnou ztrátou. Přitahuje sílu a energii, zároveň je vynikající pro detoxikaci.

Jantar

Každý, kdo potřebuje srovnat své myšlenky a emoce, stejně jako si dodat radost do života by měl sáhnout právě po jantaru. Pomáhá hojit kožní problémy, reguluje zažívání a vyměšování. Má velmi pozitivní účinky na růst vlasů a nehtů.

Růženín

Je to kámen, který dokáže oživit vnímání krásy, umění a poctivých emocí. Zmírňuje agresivitu nahromaděnou uvnitř těla, pomáhá hojit duši, jež byla zraněna nevšímavostí a hrubostí. Dokáže neutralizovat jedy v těle a hojit různé kožní záněty.

Tygří oko

Toto je kámen, který vzbuzuje smělost, velké plány a cíle. Pomáhá s posílením vůle, koncentrace, potlačuje rezignaci a beznaděj. Zlepšuje náladu, posiluje činnost mozku, smyslové orgány, pružnost svalů, ale také je prospěšný při nemocech jater, střev a žlučníku.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..