Jaké má výhody služba Xbox Live Gold na 12 měsíců?

Jaké má výhody služba Xbox Live Gold na 12 měsíců?
Jaké má výhody služba Xbox Live Gold na 12 měsíců?

Hry dokážou vyplnit náš čas. Abyste však měli her k dispozici celou spoustu a využívali i další funkce, které herní konzole nabízí, za zvážení stojí prémiové členství Xbox Live Gold které umí víc než jen přehrávat hry. Není to jen obyčejná herní konzole, která každého hráče připojí k internetu. Ale otvírá zcela nové centrum zábavy a možností. Seznamme se s konkrétními výhodami, které prémiové členství Xbox Live Gold má.

Hra zdarma a stahování ukázek nejnovějších her

Jak si užít herní svět na maximum? Tím, že si pořídíte prémiové členství Xbox Live Gold na 12 měsíců. Tímto krokem se vám otevře brána k ukázkám nejnovějších her zcela zdarma (budete si moct vyzkoušet hry ještě předtím, než si je pořídíte). Také do vaší herní knihovny doputuje každých čtrnáct dnů jedna hra zcela zdarma, která vás jistě mile překvapí. A co víc – budete moct hrát zcela online se svými přáteli i těmi, které zatím znáte pouze ve světě internetu.

S prémiovým členstvím Xbox Live Gold se pojí také jedinečné slevy a unikátní herní dodatky, které jsou šité na míru právě vaší herní konzoli. K tomu všemu lze ovládat konzoli přes chytrý telefon nebo tablet či samozřejmě počítač díky stažené aplikace Smartglass.

Ovšem tím by seznam benefitů ani zdaleka nekončil. Cloudové úložiště umožní přístup ke všem hrám a profilu z jakékoli konzole Xbox. Budete moct pracovat se svou postavičkou, která představuje vaši postavu. A navíc budete moct získat řadu skvělých aplikací, které z konzole udělají zcela jinou formu zábavy, než jakou byla doposud.

Zlaté členství aktivujte velmi snadno

Pořídili jste si zlaté členství? Pak je třeba ho aktivovat. A to platí i v případě, že jste prémiové členství získali dárkem od svých příbuzných či kamarádů. Naštěstí stačí postupovat následovně:

  • Na webové stránce xbox.cz se přihlásíte do svého účtu a skrze rubriku „Xbox Live” zadejte kód získaný při nákupu.
  • V případě přihlašování skrze herní konzoli jděte do „Nastavení”, dále klikněte na „Redeem Code” a zajdete kód získaný při nákupu.
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..