Jaké šperky jsou IN? Poradíme vám

Jaké šperky jsou IN? Poradíme vám
Jaké šperky jsou IN? Poradíme vám

Chcete vybrat dokonalý šperk a nevíte, který je ten pravý? Který je takzvaně IN a se kterým nelze šlápnout vedle? Pokud je tomu skutečně tak, dáme vám několik tipů na to, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Podívejte se, které to jsou.

Náramky mají velkou popularitu

Nemusí jít vždy jenom o prsten, nebo třeba o řetízek, nebo náušnice. Pokud je druh šperku, který je poslední dobou velmi populární, je to rozhodně náramek. Při jeho výběru se ničeho nebojte, protože variant je celá řada. Od těch jednodušších, až po ty skutečně propracované, kam se řadí skvěle vypadající briliantové náramky. Ten pravý vybírejte nejenom dle svého rozpočtu, ale také podle toho, kdy a kam ho budete chtít nosit. I to hraje roli.

Kámen je považován za standard

Postupně dochází také k tomu, že se do popředí dostávají varianty, které obsahují určitý druh drahého kamene. Zatímco dříve to byly zásnubní prsteny s briliantem, které dominovaly, dnes už musíme říci, že se tento druh kamene dostává i do oblasti běžných šperků. A není jediný. Hitem je i možná levnější alternativa v podobě zirkonu. Lákají i různé barevné přírodní kameny, stejně jako nelze zapomínat na různé druhy krystalů

Odklon od žlutého zlata

Byla doba, kdy to bylo právě žluté zlato, které jasně dominovalo. Nutno ale dodat, že nyní už takovou popularitu nemá a nahrazují ho jiné materiály. Ty, které nemají ono žluté zbarvení, ale které jsou laděny spíše do stříbrna. A o jaké materiály se jedná? Jde o tuto trojici:

  • Bílé zlato
  • Stříbro
  • Chirurgická ocel

Zájem o originální vzhled

Zapomeňte na klasický vzhled. Pokud dnes něco skutečně láká, tak je to originální design. A to jak v podobě různých neobvyklých a netradičních tvarů, tak i v podobě různých kombinací materiálů. Kdo chce nosit opravdu zajímavý šperk, ten by se měl tohoto pravidla držet více než čehokoliv jiného.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..