Jaké vánoční dárky věnovat podle horoskopu – II. část?


Jaké vánoční dárky věnovat podle horoskopu - II. část?
Jaké vánoční dárky věnovat podle horoskopu – II. část?

V minulém článku jsme si představili prvních šest znamení horoskopu a pár tipů na dárky, které jsou pro ně vhodné. Tento článek se bude věnovat další šestici znamení a dárkům, které pro ně můžete pořídit.

Rak

Raci jsou známí svou sentimentalitou, což by mělo být zohledněno i v jejich dárku, který by v sobě měl mít něco osobního. Velké oblibě se u nich těší dárky vyrobené vlastníma rukama. Můžou to být domácí marmelády, pleťové krémy, nakládané sýry, pletený svetr a spousta dalších doma vyrobených věciček. Mají také rádi stříbro, takže náušnice, spona na kravatu, lahev likéru, brož, řetízek atd.

Lev

Každý ve znamení Lva potřebuje takový dárek, který mu zajistí, že bude vypadat naprosto úchvatně i se tak cítit. Vhodné jsou různé vlasové doplňky, kosmetické produkty, elegantní kravata, kvalitní šála a podobně. Lev je tak trochu marnivé znamení milující luxus, takže zlaté šperky, lístky na operu, výletní plavba lodí budou naprosto dokonalým dárkem. Stejnou službu vám prokáže pořízení nějakého módního kousku, který bude nejlépe ve zlatě, popřípadě vínové či červené barvě.

Panna

S výběrem dárku pro Panny to příliš těžké mít nebudete. Ze všeho nejvíce milují praktické dárky, které mohou pravidelně používat. Muže narozeného v tomto znamení potěšíte třeba novou vrtačkou nebo jiným elektrickým nářadím, pro ženy jsou zase vhodné domácí spotřebiče, jako třeba domácí pekárna nebo nový robot. Panny mají rády ve všem pořádek, takže jim můžete koupit jednoduché hodinky nebo pěkný diář a zajistit jim, že nebudou mít v ničem chaos.


Váhy

Jejich slabostí je hudba, a to počínaje klasickou až po nově vzniklé skupiny (kapely). Potěšíte je třeba kvalitním přehrávačem, sluchátky s hodně dobrým zvukem nebo lístky na koncert jejich oblíbené kapely či zpěváka. Ještě lepší dárek bude, když půjdete na koncert společně, protože Váhy nesnášejí samotu. Uvítají také cokoliv, co jim pomůže se stabilizací jejich často zkoušené rovnováhy.

Štír

Štíři jsou tajemným znamením a milují takové doplňky, díky nimž se dostanou do pozice suverénního a sebevědomého elegána. Naprosto dokonalým dárkem bude elegantní klobouk, sluneční brýle, stylová kravata, kabelka a mnoho dalších. Dokonce jim udělá radost i detektivka s temným příběhem. Říká se, že Štír má mezi znameními největší sex-appeal, proto pokud sháníte dárek pro svou drahou polovičku, zkuste jim věnovat sami sebe v novém sexy prádélku. Štíra nadchne i nějaká vhodná hračka pro dospělé.

Střelec

Střelci touží po dobrodružství, v tom se jim žádné znamení nevyrovná. Už samotné rozbalování nějakého dárku je pro ně velkým zážitkem a těší se na překvapení, které je po rozbalení čeká. To je také důvod, proč se jich nikdy nesmíte ptát, co by chtěli koupit, protože byste jim zkazili radost. Perfektními dárky jsou doplňky, které využijí při svých dobrodružných cestách. Může to být kompas, stan, vařič vhodný do přírody, batoh a různé další drobnosti. Trefou do černého bude v případě střelců návštěva nějakého útulku pro pejsky a kočičky, neboť Střelec vedle dobrodružství miluje také zvířata.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..