Jaké vůně jsou vhodné pro chladné dny?


Jaké vůně jsou vhodné pro chladné dny?
Jaké vůně jsou vhodné pro chladné dny?

Nemusíte čekat až na Vánoce, příjemnou vůni si můžete užít již teď. Stačí si jen vybrat tu správnou, bez ohledu na to jestli je ovocná nebo květinová. Nový parfém by měl vyhovovat vám i vašemu okolí. Záleží jen na vás, jestli zvolíte sladší nebo výraznější. Které vůně se teď těší velké oblibě?

Mandle

Pro milovníky parfémů je to skutečný hit. Lehká, nasládlá vůně, která imituje čerstvě upražené mandle. Když se k ní ještě přidá vůně medu a květů sladké mandloně, stanete se přímo neodolatelnými. Dalo by se říct, že je vhodná pro ženy, které dobře vědí, co vlastně od života doopravdy chtějí.


Zelené listy

O vůni zelených listů se říká, že je tajemná, velmi hebká a také sexy. Svým aroma je podobná vůni kouře, který produkují vonné tyčinky z Indie. Vhodný je pro ženy s orientálním duchem a snahou o přiblížení se vůni dálného východu.

Ambra

Aroma šedé Ambry je ceněno u žen s přirozeným sebevědomím. Má dřevitě-orientální vůni, na níž si vypěstujete závislost. Nemusí se každé ženě líbit, ale na každé bude vonět, i když jinak.

Čerstvé jablko

Milujete jablka čerstvě utržená ze stromu a zároveň jste fanoušky pánských vůní? Pak zkuste tuto úžasnou nesladkou ovocnou vůni, která vás nabije energií, a budete se díky ní cítit skvěle.

 Mangová kůra

Úžasná směs mangové kůry, citrusů a dřevin vás přenese do Středomoří za teplých slunečných dnů léta. Nasládlá vůně vás svým optimismem skvěle naladí a zpříjemní dny plné starostí a strastí. Je vhodná nejen pro mladé ženy, ale i pro ty zkušenější. Díky této letní vůni, si své malé léto můžete udělat i v zimním období.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..