Jaký střih je vhodný pro ženy s řídkými vlasy?


Jaký střih je vhodný pro ženy s řídkými vlasy?
Jaký střih je vhodný pro ženy s řídkými vlasy?

Pokud máte tu smůlu, že patříte k ženám, které mají řídké vlasy, pak potřebujete zvolit takový účes, díky kterému budou vaše vlasy vypadat hustší a objemné. Jaký účes zvolit?

Krátký obličejový střih

Krátký střih dodá vlasům potřebnou hustotu. U obličeje ve tvaru diamantu a čtyřúhelníkového obličeje volte délku po ramena, oválný obličej může mít jakoukoliv délku vlasů a u kulaté tváře bude lepší delší asymetrický tvar.

Postupný krátký obličejový střih je vhodný zejména pro jemné vlasy, neboť jim dodá úžasný objem vzadu na hlavě, čímž se značně zjemní obličej.


Střih podle čepice

Tento střih dokáže naprosto dokonale překrýt řídké oblasti, které máte na temeni hlavy. Je to krátký, vícevrstvý sestřih, který se hodí pro ty ženy, které mají ve zvyku umývat si hlavu často, protože to mají rády. Váš kadeřník může na požádání sestříhat množství hravých vrstev, které budou chaoticky seříznuté, ale dobře navrstvené. To vám pomůže zamaskovat řídké oblasti. Účes je vhodný pro oválné, kulaté tváře a tváře, které mají tvar jako diamant. Jestliže jste majitelkou vlnitých či kudrnatých vlasů, musíte si vlasy nechat upravit tak, aby střih seděl vaší přirozené struktuře vlasů.

Vrstevnatý polodlouhý střih

Ženy s nevýraznými a jemnými vlasy, které nemají řídká místa na vrchu hlavy by měly sáhnout po tomto typu účesu. Neboť vlasům dodá potřebný pohyb i velikost. U kadeřníka si nechte udělat účes, který se bude táhnout k ramenům s několika vrstvami, které budou kolem celé hlavy. Konce by měly zůstat tupé, tzn., že kadeřník ostříhá konečky tak, že nebudou stejné, čímž získají na objemu díky jednotlivým vrstvám.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..