Jaký zahradní nábytek vám zpříjemní venkovní pobyt?


S příchodem teplejšího počasí v těchto dnech mnozí z vás začínají využívat zahradu u domu k venkovnímu posezení. Abyste si však mohli dopřát skutečně příjemné chvilky, je na místě si pořídit kvalitní nábytek.

Zahradní křesla

V první řadě je důležitý výběr pohodlných sedaček, židlí či křesel, která jsou vhodná pro venkovní posezení. Jakýkoliv zahradní nábytek má být uzpůsobený tak, aby vydržel i v horším počasí. Vhodným materiálem je rozhodně dřevo, pakliže má patřičnou povrchovou úpravu, je tedy například impregnované a nalakované, aby mu nevadil kontakt s vodou a vlhkost.

Zajímavým řešením jsou ratanová křesla. Ratanový nábytek se řadí k oblíbeným variantám. Nejenže je vysoce odolný vůči poškození a nemusíte jej při špatném počasí hned odnášet dovnitř domu, kůlny apod., ale má rovněž příjemný vzhled. Jde o přírodní materiál, takže skvěle zapadne do prostředí zahrady. Pro nábytek z ratanu hovoří i fakt, že je velmi lehký, takže jej bez větších potíží přemístíte, aniž byste se museli nějak zvlášť namáhat.

Zahradní ratanový nábytek se nemusí skládat pouze z křesel, ale také ze stolku, který vám poslouží pro odkládání drobných věcí, stolování či k hrám, jež si spolu s rodinou budete chtít na čerstvém vzduchu venku zahrát.

Pokud máte zájem pořídit si ratanový i ostatní zahradní nábytek, navštivte web https://www.drstudio.cz/zahradni-nabytek/. V něm zakoupíte elegantní kousky pro vaši domácnost, díky nimž si na zahradě vytvoříte příjemné posezení pro krásné jarní a letní období, kdy venku panují ideální klimatické podmínky.

Závěsné houpací křeslo

Prostředí zahrady lze obohatit i o různé doplňky. Příkladem budiž závěsné houpací křeslo. Potěší děti i dospělé. Umožňuje odpočívat třeba ve stínu mezi stromy, přičemž nabízí až překvapivě vysoký komfort. Jakmile se do závěsného houpacího křesla uložíte, hned uvidíte svět v lepším světle.

O zahradní nábytek se poctivě starejte. Na konci podzimu, kdy už venku příliš nepobudete, jej nezapomeňte dobře uskladnit, aby vám v příští sezoně mohl znovu posloužit. Před úschovou veškeré části důkladně očistěte, abych na nich neulpěla špína.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..