K čemu slouží stále populárnější umělá inteligence a jak vám pomůže?

Pokud alespoň trochu sledujete dění ve světě i u nás, zajisté jste už nesčetněkrát slyšeli o umělé inteligenci. Ta se běžně používá v mnoha odvětvích už celou řadu let, ale až v poslední době si zasloužila extrémně rychlé inovace. V současnosti ji používá téměř každý, přičemž se není čemu divit. Co dokáže?

Základem jsou texty

Představte si typickou situaci v podobě podnikatele, který si zrovna zakládá vlastní e-shop. Takový projekt se rozhodně neobejde bez popisů produktů, příspěvků na sociálních sítích, e-mailů, překladů zahraničních podkladů a celé řady dalších úkolů. Není to jen o tom, abyste rychle napsali jakýsi odfláknutý text, ale pravé kouzlo k úspěchu tkví v jeho správném vyznění. Musíte zkrátka zaujmout, nalákat a donutit zákazníky k akci.

Tato kritéria dokážou sice splnit odborníci v podobě copywriterů, jenže ti jsou často drazí a musíte na výsledek čekat klidně i dlouhé týdny. Přesně proto přichází na scénu umělá inteligence, jež si hravě poradí s celou řadou různých textů, díky nimž splníte daný úkol sami.

Správná volba

Nemyslete si, že stačí vyhledat libovolný program a svěřit mu osud vašeho podnikání. Na internetu sice najdete desítky různých variant, ale málokterá z nich vygeneruje použitelné výstupy, za něž se nebudete muset stydět. Příkladem dobré aplikace je třeba známá stránka Deeply.

Daná platforma si poradí s vytvářením textů pro podnikatele, studenty, nýbrž i běžné jedince. K tomu připočtěte možnost generování pěkných obrázků a překlady do více než třiceti jedna světových jazyků.

Na prvních pět dní si můžete užít testovací demoverzi zcela zdarma, takže si vše vyzkoušíte a přijdete na to, zdali je zmíněný program vhodný i pro vaše konkrétní účely. Budete překvapeni, jak snadné to vlastně je.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..