Jak být přitažlivější?

Každý žena je svým způsobem krásná, ale není nic proti ničemu jít atraktivitě trochu naproti. Vhodné zvolená vůně, nádherné vlasy či mladistvě vyhlížející pleť mohou z krásné ženy vytvořit bohyni. Pro to je ovšem potřeba ledacos udělat i obětovat.

Dobrý parfém nestojí dvě stovky

A začněme pěkně od podlahy, a sice u parfémů. Vybrat si ten pravý může dát dost zabrat. Množství vůní, které jsou dnes na trhu k mání, je skutečně obrovské, a vybrat tu pravou mnohdy trvá dlouho.

Samozřejmě automaticky neplatí, že drahý parfém rovná se špičková kvalita, nicméně praxe taková obvykle bývá. I levnější značky mohou mít příjemné aroma, avšak to často rychle vyprchá. Tyto parfémy jsou totiž vyráběny z méně kvalitních surovin, často navíc syntetického původu.

Levné syntetické vůně mohou jedince s citlivější pokožkou nepěkně překvapit například pupínky, případně dokonce i zásadnější alergickou reakcí. I proto je rozumnější si pár stovek až tisícovek připlatit a pořídit si raději něco, co vydrží dlouho a zároveň nebude potenciálně tak nebezpečné.

Vlasy musí mít živiny

Co se vlasů týče, není potřeba vymýšlet nic extra nového. Aby vypadala hříva jako z katalogu, je nezbytné ji nejen pravidelně zastřihávat, ale hlavně hydratovat a doplňovat o vitamíny a minerály. V opačném případě se začnou vlasy časem lámat, či dokonce vypadávat.

Z vnějšku je možné vlasy hydratovat kondicionérem, vnitřně pak stačí pouze doplňovat tekutiny. Výživu lze kštici dodat buďto s pomocí speciálních šampónů, nebo domácích zábalů. Obojí je velmi účinné.

Pleť by se neměla často vystavovat slunci

Ženy, které nechtějí, aby jejich pleť vypadala ve čtyřiceti jako uschlá švestka, by se měly vyhýbat delšímu pobytu na slunci. Hlavní je si tvář cíleně neopalovat, alespoň ne bez odpovídajících krémů s dostatečným ochranným faktorem.

Stejně jako vlasy, tak i pleť potřebuje být hydratovaná. Pravidelné doplňování tekutin je tedy i v tomto případě naprosto zásadní. Samozřejmě je vhodné vyhýbat se přemrštěnému pití alkoholu a ideální je nekouřit.

Aby se mohla žena dostat do módu bohyně, musí toho pro sebe udělat skutečně hodně. Naštěstí existují on-line magazíny typu http://www.extra-parfemy.cz/, kde je možné načerpat užitečné rady, které povedou k vytouženému cíli.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..