Kde nasbírat nové zkušenosti ze světa IT?

Kde nasbírat nové zkušenosti ze světa IT?

Kde nasbírat nové zkušenosti ze světa IT?

Už vás nebaví chodit do současného zaměstnání, které vás jen vysiluje a vybíjí? Přejte si chodit do práce, která vás naopak bude bavit, kam budete chodit s úsměvem na rtech a kam se budete doslova těšit? Popřemýšlejte nad firmou U&SLUNO, která aktuálně hledá nové lidi do svého týmu. Pokud jste navíc fanouškem IT světa a chcete nasbírat nové zkušenosti, je to příležitost právě pro vás!

Najít zaměstnavatele, který se o své zaměstnance stará, není zrovna nejsnazší. Možná jste do nynějška na žádného takového zaměstnavatele nenarazili. Stejně tak jste nemuseli narazit na práci, do které byste chodili s úsměvem na rtech a do které byste se těšili. To vše se ale může změnit. Co třeba poslat životopis do firmy U&SLUNO? Může to být pro vás zbrusu nový začátek.


Nové zkušenosti, přátelské prostředí a pružná pracovní doba

V případě, že si od nového zaměstnání slibujete nové zkušeností, naučení se novým věcem, přátelské prostředí a také pružnou pracovní dobu, máme pro vás dobrou zprávu. To vše totiž splňuje firma U&SLUNO, která aktuálně hledá novou posilu. Budete jí zrovna vy? Seznam volných pracovních pozic najdete na joinus.cz.

K dalším benefitům ostravské firmy U&SLUNO patří také milé pracovní prostředí a čokoládové středy, které budou zpříjemňovat překlenutí do druhé poloviny pracovního týdne. Důležité je zmínit, že i když firma sídlí v Ostravě, nemusíte zde bydlet i vy. Firma nabízí možnost pracovat formou Home Office, tudíž lze prakticky pracovat odkudkoli z České republiky.

O firmě U&SLUNO

Než odešlete životopis, je důležité se o potenciálním zaměstnavateli něco dozvědět. Firma U&SLUNO poskytuje informační technologie a poradenské a konzultační služby pro retail, distribuci a pro logistiku. V současné době se jedná o velmi dynamickou a moderní společnost s potenciálem růst a rozvíjet se. Staňte se její součástí, #joinus

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..