Kliky na dveře mohou pokazit celkový dojem


Kliky na dveře mohou pokazit celkový dojem

Vybrat dveřní kování nemusí být žádná věda, občas ale musíte mít „kliku“, abyste našli skutečně to pravé. MAND CZ se stane vaším průvodce světem dveřního kování. Klikám rozumíme od A po Z!

Při výběru kliky respektujte svůj interiér

Dveřní kování je nedílnou součástí interiéru, a tak je nutné k němu i přistupovat. Je to na první pohled drobný prvek, který však musí dokonale ladit – to však neznamená, že nemůže vyniknout. Při výběru je třeba porozumět této jemné rovnováze. Existuje několik zásadních pravidel. Pokud ve vašem interiéru dominují tvary oblé, měly by takové být i kliky na dveře. Naopak pokud je vaše domácnost zařízena spíše minimalisticky – čisté linie, hranaté prvky, jednoduchost – je vhodnější volit dveřní kování hranaté. Není přitom řeč pouze o klice, oblá či hranatá může být i rozeta.

S MAND CZ má každý svojí „kliku“

Kliky ale nedělíme jen na oblé a hranaté, ba naopak. Nabídka klik u MAND CZ je tak široká, že si v ní vybere úplně každý! Nabízíme kliky moderní, minimalistické, kliky, které byly dokonce oceněny prestižními cenami či naopak kliky rustikální a kované, kliky pro vnitřní dveře či bezpečnostní kování pro dveře vchodové.

Rustikální kování v moderním interiéru? Proč ne!


Rustikální kování na dveře může představovat velmi zajímavý prvek. Ač by se mohlo zdát, že se hodí především do podobně zařízených domácností, nemusí to tak být. Je samozřejmé, že na romantické chalupě či ve srubu bude rustikální kování působit dokonale, velmi originálně ale doplní i interiér moderní! Pokud do minimalisticky zařízeného bytu či domu umístíte několik takto zajímavý prvků, rozhodně mu tím prospějete. Velmi atraktivně působí patinované rustikální kování s keramickým madélkem.

Velmi specifickou kategorii tvoří kliky kované, které evokují poctivou řemeslnou práci. Působí robustně i elegantně. Můžeme se s vámi pochlubit o jeden designový tip? Kované kliky dokonale ladí s dveřmi z dřevěného masívu!

Moderní kliky skvěle ladí s moderními dveřmi – třeba těmi bezfalcovými!

V nabídce MAND CZ naleznete i opravdové designové libůstky – ty nejlepší a nejkvalitnější kliky od českých i zahraničních výrobců a designérů. Originalita těchto klik tkví jak v nápaditých tvarech, tak v použitých materiálech. Velmi luxusně působí například kliky s titanovou povrchovou úpravou. Nebojte se experimentovat a seznamte se s nejnovějšími trendy ve světě klik! Takové dveřní kování bude skvěle ladit s originálními dveřmi. Víte, co jsou zač bezfalcové dveře? My v MAND CZ je zbožňujeme! Dveře, které díky absenci polodrážky na milimetr zapadnou do zárubně a dokonale splynou s okolím, jsou hitem interiérového designu.

MAND CZ nabízí kování i pro dveře posuvné

Na každé dveře se ale klasické kování nehodí, svoji specifickou kategorii vyžadují dveře posuvné. V nabídce MAND CZ najdete pro posuvné dveře madla, mušle či jiné speciální úchyty, které vám pomohou váš interiér dokonale doladit. I tato kování nabízíme v kovaném provedení.

Najít správnou kliku může být komplikované, ale není to nemožné. Díky MAND CZ máte na výběr!

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..