Praktický a dekorativní


Praktický a dekorativní

Plot kolem vašeho domu by měl být především designovým doplňkem. Svým stylem a barevným provedením by měl korespondovat se vaším domem. To platí samozřejmě u novostaveb stejně jako u starších domů. Plot dokáže výsledný vzhled vašeho domu výrazně změnit, při vhodné volbě pozvednout, zvolíte-li však nevhodný typ či provedení plotu, váš dům zcela zapadne mezi průměr.

S betonovým máte po starostech

Potrpíte-li si na atraktivní vzhled, věnujte dostatečnou pozornost i výběru dekorativního oplocení. Obyčejné pletivo vám žádnou parádu nenadělá, a navíc nemá ani mnoho prakticky výhodných vlastností. Dřevěné ploty mohou být dekorativní, jejich údržba však stojí majitele mnoho času. Hledáte-li reprezentativní a zároveň praktické oplocení, které vám zajistí dostatek soukromí, potom zvolte betonový plotBetonové ploty jsou univerzálním řešením pro každý dům, a to především díky tomu, že jsou neuvěřitelně variabilní. Betonový plot si můžete vybrat v jednostranně či oboustranně dekorovaném provedení.


Slaďte plot s vaším domem

Při výběru si zvolíte výšku plotu, tvar zakončení, dále také dekor a barvu plotu. Pro všechny, kteří si potrpí na soukromí, jsou určeny ploty vyšší, mohou být zakončeny rovně, obloukem nebo třeba dřevěnými latěmi v libovolné barvě. Dřevěné prvky oživí betonový plot, oplocení potom vypadá vzdušnější. Co se týká barvy a dekoru plotu, nejoblíbenějšími jsou cihličky a štípaný kámen, z barev jsou to potom klasická šedá, pískovcová, terakotová a antracitová. Betonové plotové dílce lze použít také ke stavbě zahradního domku na nářadí, altánu či garáže. Jejich použití je všestranné, vzhled moderní a manipulace s nimi není složitá, je však třeba počítat s vyšší hmotností jednotlivých dílů. Betonoveploty.net jsou skuteční odborníci, kteří mají rozsáhlé zkušenosti s montáží betonového oplocení, domluvíte-li se s nimi, nebudete litovat.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..