Komu zavolat, když vám neodtéká odpad?


Komu zavolat, když vám neodtéká odpad?

Jsou problémy, které byste raději neměli. Když už však přijdou, otočit zády se k nim nemůžete. Zástupcem takových potíží je určitě ucpaný odpad. Jde o běžnou věc, k níž prostě čas od času dochází. Co tedy dělat v případě, že vás zrovna tohle trápí?

Pochopitelně je možné pustit se do řešení svépomocí. Někdy postačí vzít gumový zvon, jindy chemický prostředek obsahující hydroxid sodný. Občas musíte vyšroubovat sifon a mechanicky ho vyčistit. V případě neodtékajícího záchodu je často třeba ho celý rozebrat a zjistit, co ho vlastně ucpalo, než se vám stihnou vyplavit fekálie všude po místnosti. Ano, jde o špinavou práci a vyžaduje to trochu zručnosti. Právě proto si spousta lidí na ucpaný odpad raději pozve odborníky.

Instalatér? Zkuste rovnou specialisty na čištění odpadů

S vyčištěním ucpaného odpadu by vám mohl pomoct instalatér. Nabízí se však ještě další varianta. Pozvěte si přímo firmu specializovanou na čištění odpadů Praha. Přivezou si patřičnou výbavu a za pár desítek minut je po problému.


Domovní odpady se čistí motorovým perem či tlakovou vodou. Firma Herčík a Kříž si vždy vozí obě varianty, aby se daly všechny problémy vyřešit jedním výjezdem. Pročistí jak domovní odpady, tak ucpaný záchod, poradí si i se stoupačkami. Možná vás vyděsí, jakou technikou disponují, ale nebojte se. Mají řešení pro velké i malé problémy. A především jednají rychle. Linky 235 516 666 a 604 208 684 jsou k dispozici od 6:30 do 18:00 hodin, takže si číslo uložte a v případě potřeby volejte, to je nejrychlejší.

Vysají jímku, otestují její těsnost

Firma Herčík a Kříž se specializuje na čištění kanalizace Praha, ucpané odpady, revize kanalizací frézování překážek a mnoho dalšího. Soukromým osobám mohou pomoci také s jímkou. Vysají jímku, septik a odčerpají zatopený sklep po přívalovém dešti. Provádí rovněž zkoušky těsnosti šachet a jímek, a to vzduchem i vodou.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..